Girgensonam aktīvs sniegums Sabres svarīgā uzvarā cīņā par play-off (VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
VS.LV 11:10, 02.04.2023

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo "Sabres" sestdien svinēja uzvaru, turpinot cīņu par vietu Stenlija kausa izcīņā.

"Sabres" viesos ar rezultātu 6:3 (1:1, 1:4, 1:1) uzvarēja Filadelfijas "Flyers".

Septiņas spēles pirms regulārā čempionāta beigām "Sabres" no "play-off" zonas atpaliek par četriem punktiem.

Bufalo vienībā ar trīs gūtiem vārtiem izcēlās Alekss Taks, kuram tas bija otrais "hat-trick" karjerā. Tāpat trīs punkti - visi ar rezultatīvām piespēlēm - bija Keisijam Mitlstedam.

Laukuma saimniekiem divus vārtus guva Morgans Frosts, tāpat precīzu metienu izradīja arī Treviss Koneknī, kurš iepriekšējos 16 mačus izlaida traumas dēļ.

Girgensnons šajā cīņā uz ledus bija 16 minūtes un divas sekundes, no tām gandrīz divas minūtes mazākumā un nepilnu minūti vairākumā. Latviešu uzbrucējs trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Uzvaru izcīnīja arī uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights", kas mājās Rietumu konferences divīzijas līderu cīņā ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) guva virsroku pār Minesotas "Wild".

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Čehijas hokejisti triumfē pasaules čempionātā (VIDEO)

Čehijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā triumfēja pasaules čempionātā un izcīnīja čempiontitulu pirmo reizi kopš 2010.gada.

Sports Zviedrijas hokejisti izcīna bronzu pasaules čempionātā

Zviedrijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā izcīnīja bronzas godalgas pasaules čempionātā.

Sports Šveices hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Šveices hokejisti sestdien Prāgā pēcspēles metienos iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Sports Čehijas hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Čehijas hokejisti sestdien Prāgā iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Ekonomika Volkswagen plāno Eiropas tirgū piedāvāt lētāku elektrisko automobili

ācijas autobūves koncerns "Volkswagen" otrdien paziņoja par plāniem Eiropas tirgū piedāvāt līdz šim lētāko pilnībā elektrisku automobili, ņemot vērā aizvien sīvāku Āzijas uzņēmumu konkurenci.

Pasaule Polija atjaunos ierobežotas piekļuves zonu pie Baltkrievijas robežas

Pēc nelegālā imigranta uzbrukuma Polijas robežsargam uz robežas ar Baltkrieviju, Polija vēlas atjaunot ierobežotas piekļuves zonu pie Eiropas Savienības (ES) ārējās robežas.