• Agija,
  • Aldonis

Ronaldu gūst divus vārtus Portugāles uzvarā

LETA 00:28, 27.03.2023

Krištianu Ronaldu, kurš ceturtdien kļuva par valstsvienību spēlēm visu laiku bagātāko futbolistu, svētdien izcēlās ar diviem precīziem sitieniem 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā un palīdzēja Portugāles izlasei gūt panākumu.

Portugāļi J apakšgrupas mačā viesos ar rezultātu 6:0 (4:0) uzvarēja Luksemburgu.

Ronaldu izvirzīja vadībā Portugāli jau pēc spēlētām deviņām minūtēm, bet vēl pēc sešām minūtēm pārsvaru dubultoja Žuāu Fēlikss. 18.minūtē 3:0 panāca Bernārdu Silva, kamēr 31.minūtē Ronaldu guva savus otro vārtus šajā mačā.

Otrajā puslaikā vēl Luksemburgas vārtsargu pārspēja Otāviu Monteiru un Rafaēls Leāu, kurš pirms gūtiem vārtiem neprecīzi izpildīja 11 metru soda sitienu.

Citā J apakšgrupas spēlē Slovākija savā laukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) bija pārāka pār Bosniju un Hercegovinu. Mājinieku labā vārtus guva Roberts Maks un Lukāšs Haraslins.

Tikmēr Eiropas čempione Itālija C apakšgrupas spēlē ar 2:0 (2:0) guva panākumu pār Maltu. Itālijas valstsvienībā ar precīziem sitieniem izcēlās Mateo Retegui un Mateo Pesina.

Savukārt H apakšgrupas duelī Somija izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Ziemeļīriju, vienīgos vārtus somu labā gūstot Benjaminam Kēlmanam.

Finālturnīrā iekļūs desmit grupu pirmo divu vietu ieguvējas, bet vēl trīs finālturnīra dalībnieki 2024.gada martā tiks noskaidroti Nāciju līgas A, B un C līgu "play-off" spēlēs.

Eiropas čempionāts no 2024.gada 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.

Sports NBA piešķir diskvalifikācijas spēlētājiem par mēģinājumu uzsākt kautiņu (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācija (NBA) Jūtas "Jazz" aizsargam Krisam Dannam un Hjūstonas "Rockets" pārstāvim Džabari Smitam par mēģinājumu uzsākt kautiņu piešķīra attiecīgi divu un vienas spēles diskvalifikāciju.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Sports «Liverpool» futbolisti UEFA Eiropas līgā izcīna pārliecinošu uzvaru

Anglijas futbola premjerlīgas līdervienība "Liverpool" ceturtdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē, sperot platu soli ceturtdaļfināla virzienā.

Sports Mančestras «City» pārliecinoši iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

Anglijas futbola premjerlīgas vicelīdere Mančestras "City" trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē guva pārliecinošu uzvaru un droši iesoļoja ceturtdaļfinālā.

Sports Latvijas futbolistes zaudē pārspēlē par vietu UEFA Nāciju līgas otrajā līmenī

Latvijas sieviešu futbola izlase piektdien Rīgā UEFA Nāciju līgas pirmajā pārspēlē par vietu B līgā ar rezultātu 0:3 (0:0) zaudēja Slovākijas valstsvienībai.