• Mirta,
  • Ziedīte

«Barcelona» Spānijas futbola klasikā pārspēj «Real» (video)

LETA 05:48, 20.03.2023

"Barcelona" svētdien izcīnīja uzvaru Spānijas futbola klasikā un pietuvojās Spānijas čempiontitulam.

instagram.com/fcbarcelona

"Barcelona" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Madrides "Real".

"Real" izvirzījās vadībā mača devītajā minūtē, kad "Barcelona" futbolists Ronaldo Arauho savu vārtu priekšā neveiksmīgi mēģināja atsist bumbu ar galvu, netīšām to raidot savos vārtos.

Savukārt pirmā puslaika pēdējā minūtē rezultātu izlīdzināja Serhi Roberto, kurš pirmais bija pie atlēkušās bumbas tuvu Madridiešu vārtiem un raidīja to garām vārtsargam, panākot 1:1.

81.minūtē "Real" izdevās panākt 2:1, taču Marko Asensio vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Pamatlaika izskaņā abas komandas neatlaidīgi mēģināja uzbrukt un kompensācijas laika otrajā minūtē uzvaru nesošos vārtus guva Franks Kesija.

Svētdien Barselonā norisinājās vēsturē 253. "el clasico" un Barselona futbolisti svinēja savu 100. uzvaru šajā duelī.

"Barcelona" ar 68 punktiem 26 mačos turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā un, neskatoties uz to, ka vēl ir atlikušas 12 spēļu kārtas, ir drošā pozīcijā, lai izcīnītu čempiontitulu. "Real" ar 56 punktiem atrodas par vienu pozīciju zemāk.

Sports Dončičs noslēdz NBA regulāro čempionātu kā rezultatīvākais spēlētājs

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar vidēji mačā gūtiem 33,9 punktiem kļuvis Dalasas "Mavericks" spēlētājs Luka Dončičs.

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Sports Ukrainas un Polijas izlases iekļūst Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā

Ukrainas un Polijas vīriešu futbola izlases otrdien uzvarēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas "play-off" mačos un iekļuva finālturnīrā.

Sports Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase zaudēja Ukrainai (VIDEO)

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase sestdien Skopjē piedzīvoja zaudējumu 2024.gada Eiropas čempionāta elites kārtas mačā, zaudējot cerības spēlēt finālturnīrā.

Sports Spānijas futbola federācijā veikta kratīšana izmeklēšanā par korupciju

Spānijas policija ir veikusi kratīšanu Spānijas futbola federācijas (RFEF) galvenajā birojā un tās bijušā prezidenta Luisa Rubialesa mājā un citās vietās, veicot izmeklēšanu par korupciju un citiem noziegumiem, trešdien pavēstīja ziņu avoti tiesu aprindās.

Sports Futbola izlase jaunā trenera Nikolato vadībā aizvadīs pārbaudes spēli ar Kipru

Latvijas vīriešu futbola izlase jaunā galvenā trenera Paolo Nikolato vadībā šodien Kipras pilsētā Larnakā aizvadīs pārbaudes spēli ar Kipru.