• Gunda,
  • Gunta

Merzļikins pēc četrām ielaistām ripām tiek nomainīts NHL spēlē

LETA 09:49, 05.03.2023

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pēc četrām ielaistām ripām tika nomainīts.

Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 2:5 (1:2, 1:2, 0:1) zaudēja Otavas "Senators".

Merzļikins, spēlējot 23 minūtes un četras sekundes, atvairīja 19 no 23 metieniem, kamēr viņu aizstājušais Maikls Hatčinsons, kurš aizvadīja savu pirmo spēli "Blue Jackets" kreklā, 36 minūtēs un 56 sekundēs tika galā ar 15 no 16 raidījumiem.

Mača sestajā minūtē vārtu guvumiem apmainījās mājinieku uzbrucējs Treviss Hemoniks un viesu spēlētājs Džeks Rosloviks, bet pirmā perioda otrajā pusē Merzļikinu pārspēja arī Tims Šticle. Otrās trešdaļas pirmajās minūtēs ar 48 sekunžu starpību vēl divas ripas Merzļikina vārtos iemeta Hemoniks un Džeikobs Čikrens, bet perioda vidū mājinieku pārsvaru samazināja Patriks Laine.

Trešajā periodā pēc nospēlētām 12 minūtēm Hatčinsonu vienīgo reizi šajā mačā sarūgtināja Šticle. Uzvarētāju vārtos Kems Telbots atvairīja 19 no 21 ripas.

Merzļikins šajā sezonā 28 cīņās guvis septiņas uzvaras, vidēji ielaidis 4,15 ripas un atvairījis 87,9% metienu.

"Blue Jackets" ar 46 punktiem 63 spēlēs ir pēdējā, 16.vietā Austrumu konferencē, kamēr "Senators" ar 68 punktiem 62 dueļos ir desmitā.

Kolumbusas hokejisti dosies uz Pitsburgu, kur otrdien aizvadīs maču ar vietējo "Penguins" komandu.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Sports Karloss Sainss svin uzvaru Austrālijas «Grand Prix»

"Ferrari" pilots Karloss Sainss svētdien izcīnīja pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta trešajā posmā - Austrālijas "Grand Prix".

Sports IIHF liedz Izraēlas U-20 hokeja izlasei piedalīties pasaules čempionātā

Izraēlas U-20 vīriešu hokeja izlase nevarēs startēt janvāra beigās gaidāmajā pasaules U-20 čempionāta trešās divīzijas B grupas turnīrā, piektdien nolēma Starptautiskā Hokeja federācijas (IIHF) Padome.

Sports «Panthers» pagarina līgumu ar Balinski uz vēl divām sezonām

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" uz vēl divām sezonām pagarinājusi līgumu ar latviešu aizsargu Uvi Jāni Balinski, trešdien paziņoja vienība.

Sports Ābols: Ar amerikāņiem no šī sastāva varēja konkurēt vien Dans Ločmelis

No Latvijas U-20 vīriešu hokeja izlases otrdien Gēteborgā zaudējumu ASV pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfinālā kā līdzīgs ar līdzīgu spēlēja vien Latvijas izlases kapteinis Dans Ločmelis, Latvijas Hokeja federācija (LHF) citē Latvijas izlases galvenā trenera Arta Ābola pēc spēles teikto.

Sports Latvijas U-20 hokejistiem zaudējums junioru PČ ceturtdaļfinālā (VIDEO)

Latvijas U-20 vīriešu hokeja izlase otrdien Gēteborgā cieta zaudējumu pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfinālā.