• Mirta,
  • Ziedīte

Bendika un Rastorgujevs startēs Pasaules kausa posma jauktajā pāru stafetē

LETA 10:27, 05.03.2023

Latvijas biatlonisti Baiba Bendika un Andrejs Rastorgujevs šodien Čehijā Pasaules kausa posma noslēgumā startēs jauktajā pāru stafetē. Sacensības 25 dueti sāks plkst.16.15 pēc Latvijas laika.

Baiba Bendika.

Šī būs otrā jauktā 'pāru stafete šosezon. Pirmajā Latvijas biatlonisti nestartēja, bet uzvaru janvāra sākumā Pokļukā svinēja Norvēģijas biatlonisti Vetle Šostads Kristiansens un Ingrīda Lanmarka Tandrevolla, aiz sevis atstājot Francijas un Šveices biatlonistus.

Pasaules čempionātā Oberhofā uzvarēja Norvēģija, aiz sevis atstājot Austriju un Itāliju.

Piektdien sprintā Bendika ar četrām kļūdām šaušanā ierindojās 65.vietā, neiekļūstot iedzīšanā.

Ceturtdien sprintā Rastorgujevs ieņēma 59.vietu, šautuvē atstājis nesašautus piecus mērķus, bet sestdien iedzīšanā viņš pakāpās uz 23.vietu.

Plkst.12.30 tiks aizvadīta jauktā stafete, kurā Latvijas vienība nestartēs. Tiešraidē abas stafešu sacensības pārraidīs Latvijas Televīzijas 7.kanāls.

Pokļukā uzvaru šajā stafetē svinēja Francijas biatlonisti, bet pasaules meistarsacīkstēs Oberhofā uzvarēja Norvēģija.

Nākamnedēļ pirmspēdējais Pasaules kausa posms paredzēts Zviedrijas trasē Estešundā, bet noslēdzošais Pasaules kausa posms no 13. līdz 19.martam norisināsies Oslo.

Sports Dončičs noslēdz NBA regulāro čempionātu kā rezultatīvākais spēlētājs

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar vidēji mačā gūtiem 33,9 punktiem kļuvis Dalasas "Mavericks" spēlētājs Luka Dončičs.

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Sports Rastorgujevam pasaules biatlona čempionātā 12.vieta sprinta distancē

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Čehijas pilsētā Nove Mesto pasaules čempionātā ieņēma 12.vietu desmit kilometru sprintā, Renārs Birkentāls finišēja 70. un Edgars Mise - 77.vietā.

Sports Bendikai piektā vieta pasaules biatlona čempionātā sprinta distancē

Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Čehijas pilsētā Nove Mesto pasaules čempionātā ieņēma piekto vietu 7,5 kilometru sprintā, sasniedzot Latvijas visu laiku labāko rezultātu pasaules čempionātu individuālajās disciplīnās sieviešu sacensībās, Annija Keita Sabule ieņēma 79. un Sandra Buliņa - 85.vietu.

Sports Latvijas biatlonisti Eiropas čempionāta jauktajā stafetē finišē 14.vietā

Latvijas biatlonisti Renārs Birkentāls, Edgars Mise, Sanita Buliņa un Annija Keita Sabule svētdien Osrblī finišēja 14.vietā Eiropas biatlona čempionāta jauktajā stafetē.

Sports Latvijas biatlonisti PK posmā startēs sieviešu un vīriešu komandu stafetēs

Latvijas sportisti šodien Oberhofā Pasaules kausa biatlonā ceturtajā posmā startēs sieviešu 4x6 kilometru un vīriešu 4x7,5 kilometru komandu stafetēs.