Oberhofā sākas pasaules čempionāts biatlonā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
VS.LV 11:07, 08.02.2023

Šodien ar jauktās stafetes sacensībām Oberhofā, Vācijā, sāksies pasaules čempionāts biatlonā.

Sacensību sākums paredzēts plkst.15.45 pēc Latvijas laika, bet tiešraidē tās būs vērojamas Latvijas Televīzijas 7.kanālā.

Latvijas komandas pieteikumā iekļauta Annija Keita Sabule, Baiba Bendika, Aleksandrs Patrijuks un Edgars Mise. Latvieši startēs priekšpēdējā, astotajā rindā ar 23.numuru no 26 izlasēm.

Šosezon aizvadīta tikai viena jauktā komandu stafete, kurā Patrijuks, Renārs Birkentāls, Sanita un Sandra Buliņas tika apsteigti par apli un ierindojās priekšpēdējā, 23.vietā. Uzvaru svinēja francūži Fabjēns Klods, Kantēns Fijons-Majē, Anaisa Ševaljē-Bušē un Žilija Simona, no kuriem šodienas sacensību pieteikumā Klodu nomainījis Emiljēns Žakelēns.

Pēc vienas brīvdienas piektdien un sestdien notiks sprints, bet svētdien - iedzīšanas. Nākamajā nedēļā tiks sadalīti medaļu komplekti individuālajā distancē, jauktajā pāru stafetē, stafetēs, kā arī sacensībās ar kopēju startu.

Pēc pasaules čempionāta septītais Pasaules kausa posms februāra un marta mijā notiks Čehijas pilsētā Nove Mesto Morāvijā, bet noslēdzošais no desmit Pasaules kausa sacensību posmiem paredzēts marta vidū Oslo.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Verstapens uzvar Japānas Grand Prix

Nīderlandes autosportists Makss Verstapens svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 16.posmā - Japānas "Grand Prix" - , kamēr viņa un Serhio Peresa pārstāvētā "Red Bull" komanda nodrošināja pirmo vietu Konstruktoru kausā.

Sports Īrijas regbisti Pasaules kausā sīvā cīņā uzvar DĀR

Īrijas regbija-15 izlase sestdien Parīzē Pasaules kausa mačā ar rezultātu 13:8 (7:3) pašreizējo čempioni Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) valstsvienību.

Sports Jānis Reišulis nodrošina EMX125 čempiona titulu

Latvijas motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis sestdien Lielbritānijā ieņēma pirmo vietu Eiropas motokrosa čempionāta 125 kubikcentimetru klases (EMX125) sezonas pēdējā, devītā posma pirmajā braucienā un nodrošināja čempiontitulu.

Sports Hokejs Austrālijā? Coyotes un Kings aizvadījušas pirmssezonas spēli Melburnā

Arizonas "Coyotes" hokejisti sestdien, aizvadot Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes maču Austrālijā, uzvarēja Losandželosas "Kings" vienību.

Sports Rastorgujevs izcīna devīto vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Zviedrijā izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa posma 15 kilometru distancē ar kopēju startu.

Sports Bendika un Rastorgujevs Pasaules kausa posma biatlonā pāru stafetē izcīna bronzu

Latvijas biatlonisti Baiba Bendika un Andrejs Rastorgujevs svētdien Čehijā Pasaules kausa posma noslēgumā jauktajā pāru stafetē izcīnīja trešo vietu, kas latviešiem ir visu laiku augstākā pozīcija šajā disciplīnā.

Sports Francijas biatlonisti uzvar Pasaules kausa posma jauktajā stafetē

Francijas biatlonisti Lū Žanmono, Karolīne Kolombo, Ēriks Pero un Fabjēns Klods svētdien Nove Mesto, Čehijā, izcīnīja uzvaru Pasaules kausa posma jauktajā stafetē.

Sports Bendika un Rastorgujevs startēs Pasaules kausa posma jauktajā pāru stafetē

Latvijas biatlonisti Baiba Bendika un Andrejs Rastorgujevs šodien Čehijā Pasaules kausa posma noslēgumā startēs jauktajā pāru stafetē. Sacensības 25 dueti sāks plkst.16.15 pēc Latvijas laika.