Rīgas 3x3 basketbolistiem pārtrūkst 27 uzvaru sērija

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 12:53, 27.11.2022

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Rīga", kuras sastāvā spēlē Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis, svētdien piedzīvoja zaudējumu Pasaules tūres Honkongas "Masters" turnīra ceturtdaļfinālā, neturpinot sēriju, kurā tā izcīnīja 27 uzvaras pēc kārtas.

Avots: basket.lv

Rīdzinieki, kuri izsēti ar ceturto numuru, ceturtdaļfinālā ar rezultātu 13:22 zaudēja Honkongā septīto numuru saņēmušajai Lietuvas vienībai "Šakiai".

Jau ziņots, ka sestdien apakšgrupā latvieši ar 21:18 pieveica "Hong Kong" vienību (16.) un ar 21:11 sagrāva "Amsterdam", kas turnīrā izsēta ar piekto numuru.

"Rīga", spēlējot ar visiem četriem olimpiskajiem čempioniem sastāvā, rudenī uzvarējusi "Masters" turnīros Monreālā, Sebu un Rijādā, kā ari "Challenger" sacensībās Dienvidāfrikas Republikā, uzvarot Saūda Arābijā "Super Quest" turnīrā, nodrošināja vietu Honkongas "Masters" sacensībās.

Vasarā, kad Lasmanis spēlēja ASV profesionālajā strītbola līgā "Big3" un Krūmiņš ārstēja traumu, komanda spēlēja dažādos sastāvos.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam

Sports Latvijas sportistiem nav jāpiedalās sacensībās kopā ar krieviem un baltkrieviem

Latvijas sportistiem un sporta nozares pārstāvjiem nav jāpiedalās sacensībās un pasākumos kopā ar Krievijas un Baltkrievijas sportistiem un valsts pārstāvjiem, teikts trešdien izplatītajā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) paziņojumā.

Sports Premjerlīgas klubi janvāra transfēru periodā iztērējuši vienu miljardu dolāru

Anglijas futbola premjerlīgas klubi janvāra transfēru periodā par spēlētājiem iztērējuši 815 miljonus stērliņu mārciņu jeb vienu miljardu ASV dolāru.

Sports «Chelsea» par premjerlīgas rekordsummu no «Benfica» iegādājas Fernandesu

Anglijas futbola klubs Londonas "Chelsea" par premjerlīgas rekordsummu - 121 miljonu eiro - no Portugāles vienības Lisabonas "Benfica" iegādājās argentīniešu pussargu Enso Fernandesu.

Sports Ņūkāslas "United" futbolisti pēc 47 gadu pārtraukuma iekļūst Līgas kausa finālā

Anglijas Līgas (EFL) kausa izcīņas finālā otrdien pēc 47 gadu pārtraukuma iekļuva Ņūkāslas "United" futbolisti, kuri divu spēļu summā pusfinālā pārspēja "Southampton" vienību.

Sabiedrība Stājies spēkā spriedums, ar kuru noraidīta LNB būvnieku prasību piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro
Rīga, 2.febr., LETA. Spēkā stājies Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvnieku - pilnsabiedrības "Nacionālā būvkompāniju apvienība" - prasība piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro.
Pasaule Vācijā 70 Ukrainas karavīri sāk apmācības "Patriot" izmantošanā

Vācijā ieradušies 70 Ukrainas karavīri, kas tiks apmācīti pretgaisa aizsardzības sistēmas "Patriot" izmantošanā, ko Berlīne nodos Ukrainai, lai palīdzētu tai atvairīt Krievijas gaisa uzbrukumus.