Balceram izcila pirmā spēle AHL: Divi vārti un mača zvaigznes lauri

Sports
lsm.lv 14:41, 16.11.2019 0

Uzbrucējs Rūdolfs Balcers sezonā pirmajā spēlē guva divus vārtus, kas palīdzēja Belevilas "Senators" piektdien mājās ar 4:3 pagarinājumā uzveikt Bridžportas "Sound Tigers" vienību Amerikas hokeja līgā (AHL), liecina AHL informācija. Balceru spēļu prakses iegūšanai pēc savainojuma sadziedēšanas uz fārmklubu Belevilā dienu iepriekš nosūtīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Otavas "Senators".

Balcers nepilnas divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu 3:3, bet pagarinājuma otrajā minūtē skaitliskajā vairākumā iemeta uzvaras vārtus. Balcers četras reizes meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

"Sākums [spēlē] bija grūts, pagājis ilgs laiks [kopš pēdējās spēles]," Balceru citēja izdevums "InQuinte". "Bet ar katru nākamo maiņu jutos arvien labāk, trešajā [periodā] iemetu vārtus, kas, saprotams, deva labu sajūtu. Protams, priecājos arī iemest papildlaikā."

Savukārt Belevilas "Senators" galvenais treneris Trojs Manns slavēja Balceru kā spēlētāju ar augstu hokeja IQ un uzteica Rūdolfa pārstāvēto uzbrucēju trio par teicamu sniegumu spēles beigu daļā.

Ceļgalu Balcers savainoja septembra beigās NHL pirmssezonas pārbaudes spēlē un pagāja vairāk nekā pusotrs mēnesis, līdz 22 gadus vecais uzbrucējs varēja atgriezties laukumā. Debijā NHL viņš pērnajā sezonā 36 spēlēs guva piecus vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sabiedrība Krievijas karš pret Ukrainu būtiski ietekmējis ES austrumu pierobežas reģionus

Krievijas pilna apmēra agresijas karš pret Ukrainu ir būtiski ietekmējis Eiropas Savienības (ES) austrumu pierobežas reģionus, secināts izvērtējumā par Krievijas agresijas kara ietekmi uz pierobežas reģioniem.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Ekonomika Luminor vēlas iegādāties Krievijā strādājošā Ungārijas banka OTP - Bloomberg

Baltijas valstīs strādājošo "Luminor Bank" vēlas iegādāties Ungārijas lielākā banka "Országos Takarék Pénztár" (OTP), kas darbojas arī Krievijā, vēsta aģentūra "Bloomberg", atsaucoties uz nenosauktiem avotiem.

Ekonomika Dienvidkurzemes novada Nīcas pagastā par ES naudu tiks pārbūvēts polderis

Kopējā pasākumam atvēlētā summa ir 32,9 miljoni eiro no Atveseļošanas fonda un 6,9 miljoni eiro no Latvijas valsts budžeta.