Porziņģim "double-double" "Mavericks" graujošā uzvarā (+VIDEO)

LETA 09:23, 15.10.2019 0

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlē izcēlās ar "double-double", palīdzot savai komandai Dalasas "Mavericks" gūt pārliecinošu uzvaru.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 107:70 (29:19, 28:19, 25:19, 25:13) uzvarēja Oklahomsitijas "Thunder".

Porziņģis laukumā pavadīja nepilnas 26 minūtes, to laikā iekrājot 17 punktus un 13 atlēkušās bumbas, tādējādi spēli noslēdzot ar "double-double". Tāpat spēlētājs reizi bloķēja metienu, iemeta trīs no deviņiem tālmetieniem, pieļāva trīs kļūdas un spēli noslēdza ar 20 efektivitātes koeficienta punktiem.

Dalasas vienības uzbrukumā pirmdienas spēlē apturams nebija arī Luka Dončičs, kurš spēli noslēdza ar 19 punktiem, desmit bumbām zem groziem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Abi vadošie "Mavericks" spēlētāji mača laikā vairākkārt iepriecināja klātesošos ar lieliskām sadarbībām. Lielākoties Dončičs ar savu aktivitāti piesaistīja lielu sedzēju uzmanību, tāpēc brīvās metiena pozīcijās nonāca Porziņģis, pie kura šādās situācijās arī nereti nonāca bumba.

"Mavericks" šis bija pirmais panākums pārbaudes spēļu ciklā.

Nākamā spēle Dalasas vienībai paredzēta ceturtdien, tiekoties ar Losandželosas "Clippers".

NBA 2019./20.gada sezona sāksies 22.oktobrī.

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.