Halepa pārspēj Viljamsu Vimbldonā un izcīna otro «Grand Slam» titululu karjerā

LETA 19:14, 13.07.2019 0

Kādreizējā pirmā pasaules rakete sieviešu tenisā Simona Halepa sestdien Vimbldonas vienspēļu turnīra finālā pārspēja septiņkārtējo turnīra čempioni Serēnu Viljamsu.

Pasaules septītā rakete Halepa ar 6-2, 6-2 finālā sagrāva Viljamsu, liedzot viņai sasniegt Margaretas Kortas rekordu — 24 uzvaras «Grand Slam» turnīros. Tikmēr pati Halepa kļuva par pirmo Rumānijas tenisisti, kura izcīnījusi uzvaru Vimbldonas turnīrā, bet kopumā šis viņai ir otrais «Grand Slam» tituls, jo pērn viņa triumfēja Francijas atklātajā čempionātā.

Halepa savu dominanci kortā apliecināja jau pašā spēles sākumā, panākot 4-0, bet pirmo setu viņa uzvarēja vien 26 minūtēs. Tikmēr otrajā setā viņa divreiz lauza pretinieces servi, bet astotajā geimā viņa pielika punktu mačam, kas ilga vien 56 minūtes.

Līdz ar zaudējumu Viljamsa «Grand Slam» turnīru finālos cietusi jau trīs zaudējumus pēc kārtas, iepriekš nespējot triumfēt 2018.gada «US Open» un Vimbldonas turnīros.

Iepriekš abas tenisistes savā starpā bija tikušās 11 reizes, kad pēdējā no tām bija šogad Austrālijas atklātā čempionāta astotdaļfinālā, kurā pārāka bija Viljamsa. Savukārt vienīga tikšanās reize Vimbldonas turnīrā notika 2011.gadā, uzvaru gūstot amerikānietei.

Zīmīgi, ka Halepa pieredzējušo Viljamsu līdz šim bija uzvarējusi vien divas reizes.

Sports Rihardam Bukartam hat-trick graujošā Latvijas hokejistu uzvarā

Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien "Arēnā Rīga" ar graujošu uzvaru pār Norvēģiju noslēdza pārbaudes spēļu sēriju pirms pasaules čempionāta, Rihardam Bukartam izceļoties ar trim gūtiem vārtiem.

Sports Šilovs atvaira visus pretinieka metienus, Canucks iet tālāk (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas hokejisti pārbaudes spēlē negūst vārtus un papildlaikā zaudē norvēģiem

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Rīgā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Norvēģijai.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).