• Egija,
  • Egmonts,
  • Egons,
  • Henrihs,
  • Henriks
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Šodien tiek atvērta jauna vasaras darba iespēja jauniešiem (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 08:29, 22.05.2024


Dalībai laipni aicināts pieteikties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un pieredzes līmeņa.


Valstī joprojām ir daudz darbaspēka rezervju.

Lai uzlabotu jauniešu nodarbinātību un profesionālo izaugsmi, sociālais uzņēmums "Visas Iespējas" no 22.maija līdz 12.jūnijam organizē vasaras "Darba Tinderi", kurā bez maksas piedalīties aicināti jaunieši, studenti un citi interesenti.

Veidots pēc iepazīšanās platformas principiem, "Darba Tindera" īpaši izstrādātais algoritms interaktīvā un ērtā veidā nodrošina jauniešiem un to prasmēm piemērotākās vakances, bet uzņēmumiem - atbilstošākos kandidātus. Platforma darbatinderis.lv ir moderns risinājums, kas aizstāj neskaitāmu motivācijas vēstuļu, CV un e-pastu rakstīšanu, ļaujot kandidātiem ātri atrast vakances un spert nākamo soli - ieplānot un aizvadīt darba interviju turpat platformā. "Darba Tindera" vienotā sistēma atvieglo un samazina darba meklēšanas laiku līdz 2-3 nedēļām, vēl jo vairāk - darbu vari meklēt sev ērtā vietā un veidā: mājās pie datora, caur telefonu, braucot autobusā vai sēžot kafejnīcā.

Tuvojoties vasarai, šoreiz "Darba Tindera" fokuss vērsts uz dažādu prakses iespēju nodrošināšanu jauniešiem un studentiem, tomēr nemainīgi platformā būs atrodamas arī darba vakances IT, finansēs un analītikā, pārdošanā, mārketingā, projektu vadībā, klientu atbalstā un apkalpošanā un daudzās citās jomās. Dalībai laipni aicināts pieteikties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un pieredzes līmeņa. "Darba Tinderī" iespējas atradīs gan praktikanti, gan junior pozīciju pārstāvji, gan arī jau pieredzējuši darbinieki.

Līdz šim "Darba Tinderis" pulcējis 3452 dalībniekus un vairāk kā 100 vadošos Latvijas uzņēmumus. Platformā reģistrētas 3070 profesionālās saderības un ievāktie dati liecina, ka 8 no 10 uzņēmumiem "Darba Tinderī" atraduši vismaz vienu darbinieku. Sociālais uzņēmums "Visas Iespējas" jau vairāk kā 5 gadus nodarbojas ar jauniešu personīgās izaugsmes un profesionālo gaitu veicināšanu, īstenojot apmācības, izglītojošus projektus, kā arī karjerai veltītus pasākumus. "Darba Tinderis" ir uzņēmuma jaunākais un inovatīvākais karjeras rīks, kura mērķis ir sniegt izaugsmes iespējas ikvienam Latvijas jaunietim.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Latvijā plāno liegt uzturēties arī Baltkrievijā reģistrētām automašīnām

Tieslietu ministrija (TM) šobrīd izstrādā un iesniegs Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai likumprojektu, lai liegtu Latvijā uzturēties Baltkrievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem, tostarp šķērsot ar šādām automašīnām valsts robežu tranzītā. Jau pašlaik līdzīgs regulējums ieviests attiecībā uz Krievijā reģistrētām automašīnām.

Sabiedrība Rinkēvičs: patiesības mirklis par valdības rīcībspēju gaidāms rudenī

"Patiesības mirklis" par Evikas Siliņas (JV) vadītās valdības rīcībspēju gaidāms pēc vasaras pārtraukuma, pirmdien intervijā TV3 izteicās Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Sabiedrība Vidusskolēni izkrituši galvenokārt matemātikas eksāmenā

Optimālā līmeņa centralizētajā eksāmenā matemātikā 15% minimālo kopvērtējuma slieksni nav sasnieguši ap 2700 vidusskolēnu, liecina Valsts izglītības satura centra (VISC) pirmie provizoriskie rezultāti.

Sabiedrība Demogrāfs Ilmārs Mežs atrisina zemā mūža ilguma mīklu Latvijā (+VIDEO)

1938. gadā īsāks mūžs bija Francijā, Igaunijā, Somijā, Itālijā un Spānijā.

Lasiet arī

Ekonomika Šonedēļ skolēni varēs sākt pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

Šonedēļ, 2.maijā, plkst.10 skolēni varēs sākt pieteikties darbam vasaras brīvlaikā, informē Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Ekonomika Skolēnu nodarbināšanai vasarā pieteikušies vairāk nekā 800 darba devēji

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai pieteikušies vairāk nekā 800 darba devēji.

Ekonomika Latvijā 39% uzņēmumu nav ieviesuši darbinieku labbūtības aktivitātes

Latvijā 39% uzņēmumu nav ieviesuši darbinieku labbūtības aktivitātes, liecina AS "Eco Baltia" un sabiedriskās domas pētījumu centra "Norstat" veiktā uzņēmēju aptauja.

Sabiedrība Latvijā gada sākumā bija nodarbināti 8700 Ukrainas valstspiederīgo

Latvijā šā gada sākumā kā darba ņēmēji bija reģistrēti 8700 Ukrainas valstspiederīgo, pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē, atsaucoties uz Valsts ieņēmumu dienesta datiem.