• Vilhelms,
  • Vilis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Kultūras ministre pērn deklarējusi ap 66 000 eiro ienākumus

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 08:13, 24.04.2024


Kultūras ministre Agnese Logina (P) pērn deklarējusi ienākumus 66 180 eiro apmērā, kas ir par aptuveni 22 500 eiro vairāk nekā 2022.gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.


Foto: LETA

Pērn algā no Valsts kancelejas viņa saņēmusi 29 656 eiro, no Rīgas pašvaldības - 24 129 eiro, no Latvijas Kultūras akadēmijas - 8684 eiro, bet no Latvijas Universitātes - 298 eiro.

Kā citi ienākumi deklarācijā norādīti 49 eiro no AS "Latvijas mediji", 240 eiro no SIA "Rīgas laiks", 71 eiro no Valsts kultūrkapitāla fonda, 1953 eiro no Rīgas Starptautiskā kino festivāla. Savukārt procentos no AS "Swedbank" viņa saņēmusi 11 centus. Tāpat Loginai bija piešķirta Valsts kultūrkapitāla fonda stipendija 350 eiro apmērā.

Iepriekšējo gadu deklarācijas liecina, ka 2022.gadā Logina ienākumi sasnieguši 43 532 eiro, bet 2021.gadā - 37 964. Aizvadīto trīs gadu laikā ministre no mātes Ināras Loginas saņēmusi 3550 eiro, savukārt 2020.gadā Logina no mātes saņēmusi dāvinājumu 1100 eiro apmērā.

2023.gadā Logina ieņēma vairākus amatus. Viņa bija Rīgas domes deputāte, Budžeta līdzekļu sadales komisijas locekle, padomes locekle Valsts kultūrkapitāla fondā un Sabiedrības integrācijas fondā. Tāpat viņa pildījusi Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas Latvijas Nacionālās komisijas priekšsēdētājas pienākumus, bijusi biedrības "Short Riga" valdes locekle un pasniedzēja Latvijas Universitātē.

Kultūras ministrei pieder dzīvoklis Rīgā un kopīpašumā cits nekustamā īpašuma veids galvaspilsētā. Ieguldījumu fondos ministre 2023.gadā ieguldījusi 473 eiro un 109 eiro. Loginai pieder arī 2008.gada vieglā automašīna "Mercedes Benz B 200", kuru ministre iegādājās 2022.gadā par 6000 eiro.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Vairāk nekā 7 miljonus eiro paredz purvu ekosistēmu atjaunošanai

Vairāk nekā 7 miljoni eiro būs pieejami purvu ekosistēmu atjaunošanai, paredz šodien valdības pieņemtie Eiropas Savienības nozīmes biotopu vai purvu ekosistēmu atjaunošanas noteikumi.

Sabiedrība No Valmieras līdz Mūrmuižai plāno nocirst 123 kokus

Gājēju un velosipēdu ceļa izbūves dēļ no Valmieras līdz Mūrmuižai ceļa zemes nodalījuma joslā plāno nocirst 123 kokus, liecina informācija Valmieras novada pašvaldības mājaslapā.

Sabiedrība Saeima atliek priekšlikuma par alkohola norobežošanu veikalos skatīšanu

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija šodien atlika priekšlikuma par alkohola norobežošanu veikalā skatīšanu, dodot laiku Ekonomikas ministrijai (EM) un Veselības ministrijai (VM) to izdiskutēt.

Sabiedrība Noteiks informāciju, kas obligāti jānorāda kaķu un suņu pārdošanas sludinājumos

Valdībā otrdien nolēma noteikt informāciju, kas obligāti jānorāda kaķu, suņu un mājas sesku pārdošanas sludinājumos, kā arī precizēja prasības par pārdodamā dzīvnieka minimālo vecumu un nepieciešamajiem dokumentiem.

Lasiet arī

Sabiedrība Logina:Katrā skolā jāizveido skaidra sistēma drošas studiju vides nodrošināšanai

Katrā skolā jāizveido skaidru sistēmu, kurā vērsties, piemēram, seksuālas uzmākšanās gadījumos, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica kultūras ministre Agnese Logina (P), runājot par drošas studiju vides nodrošināšanu.