• Emīlija
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Aptauja: Puse Latvijas iedzīvotāju netic tiesu taisnīgumam

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 17:06, 13.04.2024


Puse jeb 50% Latvijas iedzīvotāju netic tiesu taisnīgumam, liecina pētījumu centra SKDS veiktā aptauja.Tikai 3% aptaujāto uzskata, ka Latvijas tiesu procesi ir godprātīgi un taisnīgi, bet 27% drīzāk piekrīt šim apgalvojumam.

Trešdaļa jeb 34% aptaujāto drīzāk nepiekrīt apgalvojumam, ka Latvijas tiesu procesi ir godprātīgi un taisnīgi, bet 16% tam vispār nepiekrīt. Piektdaļa jeb 21% nevarēja sniegt atbildi.

Pērn tiesām neuzticējās 49% aptaujāto, bet uzticējās vai drīzāk uzticējās - 32% no aptaujas dalībniekiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Par LBTU rektori ievēlēta līdzšinējā prorektore Arhipova

Par Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) rektori ievēlēta līdzšinējā LBTU zinātņu prorektore Irina Arhipova.

Sabiedrība Pļaujas laikā zemnieki tiek mudināti saudzēt dzīvnieku pasauli (+VIDEO)

Vēlams zālājā atstāt nenopļautus laukumus – drošības salas.

Sabiedrība Vismaz 150 kandidāti vēlas kļūt par KNAB slepenajiem darbiniekiem

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) novēro augstu atsaucību uz KNAB pirmoreiz izsludināto publisko aicinājumu pievienoties komandai operatīvos darbiniekus, aģentūra LETA uzzināja KNAB.

Sabiedrība Siliņa: Krievijas specdienesti dedzināšanas ziņu sūtījuši arī Latvijai

Krievijas specdienesti dedzināšanas ziņu sūtījuši arī Latvijai, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" atklāja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).

Lasiet arī

Sabiedrība Vadītājus visvairāk uz ceļa kaitina pagrieziena signālus nerādošie braucēji

Autovadītājus visvairāk uz ceļa kaitina braucēji, kuri nerāda pagrieziena signālu, aģentūru LETA informēja risku apdrošinātāja "If P&C Insurance" ("If") Latvijas filiāles pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas datiem.

Sabiedrība Latvijā 37% iedzīvotāju mājās glabā nevajadzīgu elektrotehniku

Latvijā 37% iedzīvotāju mājās glabā nevajadzīgu elektrotehniku, liecina atkritumu apsaimniekotāja AS "AJ Power Recycling" veiktās aptaujas dati.

Sabiedrība Velti 15 minūtes! Piedalīties Latvijas ģimeņu aptaujā

Biedrība "Latvijas Bērnu labklājības tīkls" aicina visas Latvijas ģimenes, kurās ir nepilngadīgi bērni, līdz 3.jūlijam piedalīties aptaujā "Latvijas ģimeņu barometrs 2023", paužot savu viedokli gan par aktuālo situāciju savā ģimenē, gan izteikt savas domas par vispārīgo situāciju valstī izglītības, veselības aprūpes, bērnu pieskatīšanas un citu pakalpojumu pieejamības jautājumos. Aptauja pieejama šeit: https://link.soliddata.lv/aptauja/2025757891/

Sabiedrība Aptauja: Latvijas krievvalodīgie orientēšanos uz Rietumiem uzskata par vēlamāku

Pirmo reizi novērojumu vēsturē Latvijas krievvalodīgie valsts ārpolitiskā kursa orientēšanos uz Rietumiem uzskata par vēlamāku, nekā raudzīšanos uz Austrumiem, liecina Sabiedriskās domas pētījumu centra "SKDS" veiktās aptaujas dati.