• Ilvija,
  • Marlēna,
  • Ziedone
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Mainīs vairāku Rīgas sabiedriskā transporta pieturvietu nosaukumus

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 10:31, 27.03.2024


Līdz ar Rīgas domē pieņemto lēmumu par vairāku ielu nosaukumu maiņu, "Rīgas satiksme" mainīs vairāku pieturvietu nosaukumus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.


Foto: LETA

15., 18. un 31. autobusa maršruta pieturvieta "Maskavas iela 450" abos kustības virzienos pārdēvēta par "Latgales iela 450".

4., 19. un 20. trolejbusa maršrutu pieturvieta "Maskavas iela" virzienā no centra pārdēvēta par pieturu "Lastādijas iela".

15. trolejbusa un 18. autobusa maršrutu pieturvieta "Lomonosova iela" virzienā no centra pārdēvēta par pieturu "Lauvas iela".

5. trolejbusa, kā arī 4., 21., 38., 39., 46., 56. un 63. autobusu maršrutu pieturvieta "Ļermontova iela" abos kustības virzienos pārdēvēta par pieturu "Viļa Plūdoņa iela".

4., 15., 19., 20. trolejbusa un 18. autobusa maršrutu pieturvieta "Gogoļa iela" virzienā uz centru pārdēvēta par pieturu "Emīlijas Benjamiņas iela".

4., 15., 19. un 20. trolejbusa, kā arī 18. autobusa maršrutu pieturvieta "Dzirnavu iela" virzienā no centra pārdēvēta par pieturu "Emīlijas Benjamiņas iela".

13. trolejbusa maršruta pieturvieta "Turgeņeva iela" virzienā uz Timoteja ielu pārdēvēta par pieturu "Vilhelma Purvīša iela". Pieturvieta šobrīd ir slēgta un 13. trolejbusa maršruts kursē pa apvedceļu apkārtnē notiekošo būvdarbu dēļ.

13. trolejbusa maršruta pieturvieta "Dzirnavu iela" virzienā uz Dzirnavu ielu pārdēvēta par pieturu "Vilhelma Purvīša iela". Arī šī pieturvieta šobrīd ir slēgta un 13. trolejbusa maršruts kursē pa apvedceļu apkārtnē notiekošo būvdarbu dēļ.

7. tramvaja maršruta pieturvieta "Centrāltirgus" virzienā uz centru un pieturvietu "Maskavas iela" virzienā no centra pārdēvēta par pieturu "Spīķeri".

7. tramvaja maršruta pieturvieta "Turgeņeva iela" abos kustības virzienos pārdēvēta par pieturu "Jēzusbaznīcas iela".

7. tramvaja maršruta pieturvieta "Balvu iela" virzienā no centra un pieturvieta "Aiviekstes iela" virzienā uz centru pārdēvēta par pieturu "Latgales parks".

7. tramvaja maršruta pieturvieta "Lubānas iela" abos kustības virzienos pārdēvēta par pieturu "Rēznas iela".

Savukārt 7. tramvaja maršruta pieturvieta "Prāgas iela" virzienā uz centru pārdēvēta par pieturu "Autoosta".

Izmaiņas pieturvietu nosaukumos ierosinātas, lai pieturvietu nosaukumi abos kustības virzienos būtu vienādi un sniegtu pasažieriem precīzāku informāciju par pieturvietas novietojumu un tuvākajā apkārtnē izvietotajiem objektiem.

Jau ziņots, ka Rīgas dome 21.februārī nolēma pārdēvēt Maskavas ielu un vēl vairākas ielas galvaspilsētā. Jaunie Rīgas ielu nosaukumi - Latgales, Lastādijas, Jāņa Klīdzēja, Kārļa Mīlenbaha, Vilhelma Purvīša, Viļa Plūdoņa, Emīlijas Benjamiņas, Valērijas Seiles un Augusta Spariņa iela - jau ir spēkā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Ūdens jūrā daudzviet kļuvis ledaini auksts

Austrumu vēja dēļ Latvijas piekrastes lielākajā daļā ūdens jūrā kļuvis auksts, siltāks tas ir Rīgas līča Kurzemes piekrastē, liecina meteoroloģiskā informācija.

Sabiedrība Ceturtdien vietām būs pērkona negaiss, ziemeļaustrumos saglabāsies sauss laiks

Ceturtdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijā - galvenokārt Kurzemē, Zemgalē un Sēlijā - gaidāms īslaicīgs lietus, vietām būs pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība LTV atceļ plānotās EP priekšvēlēšanu debates krievu valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) galvenā redaktore Sigita Roķe, konsultējoties ar LTV Redakcionālo padomi, nolēmusi atcelt Eiropas Parlamenta (EP) priekšvēlēšanu debates krievu valodā, informēja LTV.

Lasiet arī

Sabiedrība Rīgā ievieš «sniega biļetes» un bezmaksas sabiedrisko transportu autovadītājiem

Gaidot pirmdienas sniegputeni, Rīgā tiks ieviestas "sniega biļetes" un autovadītāji varēs izmantot sabiedrisko transportu bez maksas, informēja Rīgas dome.

Ekonomika «Lux Express» autobusa biļete no Liepājas līdz Rīgai maksās vismaz desmit eiro

Starptautiskā pasažieru pārvadātāja "Lux Express" autobusa biļete no Liepājas uz Rīgai maksās, sākot no desmit eiro, informēj uzņēmums.

Sabiedrība Rīgas pašvaldība izsludinājusi iepirkumu pieturvietu nojumju iegādei

Rīgas pašvaldība izsludinājusi iepirkumu sabiedriskā transporta pieturvietu nojumju iegādei pašvaldības vajadzībām.

Sabiedrība «Lux Express» biļete no lidostas uz Rīgas centru maksās 8 eiro

Starptautiskais pasažieru pārvadātājs "Lux Express" otrdien iesniedzis pieteikumu Autotransporta direkcijai (ATD) iekļaut maršrutu Rīgas centrs-Rīgas lidosta komerciālo reģionālās nozīmes maršrutu sarakstā un izsniegt "Lux Express Latvia" uz to maršruta atļauju.