• Aurora,
  • Austra
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


RNP piedāvā klientiem pie savām ēkām ierīkot elektroauto uzlādes stacijas

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 11:13, 13.02.2024


"Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) piedāvā klientiem pie savām ēkām ierīkot elektroauto uzlādes stacijas.


Foto: LETA

Pašlaik notiekot pirmās klientu dzīvokļu īpašnieku aptaujas par elektroauto uzlādes stacijas ierīkošanu kādas deviņu stāvu ēkas Salacas ielā iekšpagalmā, kur varēs uzlādēt divas elektriskās automašīnas.

Elektroauto uzlādes vietas ir viens no paplašinātā pakalpojuma klāsta, ko RNP tuvākajā laikā piedāvās visiem saviem klientiem kā papildu pakalpojumu.

Līdzās ierastajiem nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumiem būs pieejama iespēja meistara izsaukumam uz 1-2 stundām, jumta karnīžu aprīkošanai ar pretapledošanas sistēmu, novēršot lāsteku veidošanos, remontdarbiem ar atlikto maksājumu, namruņu uzstādīšanai un apkalpošanai.

Tāpat tiek piedāvāta viedo ūdens skaitītāju uzstādīšana, kā arī elektroauto uzlādes staciju ierīkošana.

Ja dzīvokļu īpašnieki izvēlēsies savā ēkai piesaistītajā zemes gabalā ierīkot elektroauto uzlādes staciju, kas būs pieejams jebkuram interesentam, ēkas uzkrājuma fonds tiks papildināts ar ievērojamiem līdzekļiem, ko īpašnieki varēs izlietot pēc saviem ieskatiem.

Pašlaik RNP, sadarbojoties ar vairākiem elektroauto uzlādes staciju tīkla attīstītājiem, gatavo līdzīgu piedāvājumu piecu daudzdzīvokļu ēku īpašniekiem.

RNP aicina pieteikties arī citas ēkas, kuras ir ieinteresētas elektoauto uzlādes staciju ierīkošanā. Mājas īpašnieki var izvēlēties dažādas samaksas iespējas - saņemt visu līguma summu mājas uzkrājumā vai arī saņemt regulārus ienākumus visa līguma periodā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīga: Par jaunām ēkām piešķirs NĪN atvieglojumus

Rīgas pašvaldība atgādina, ka NĪN atvieglojumu saņemšanai jābūt izveidotai oficiālai elektroniskai adresei vai Finanšu departamentā reģistrētam epastam.

Sabiedrība Lauksaimnieki otrdienas piketu sāks ar gājienu no Doma laukuma

Lauksaimnieki piketu, kas paredzēts otrdien, 5.martā, sāks ar gājienu no Doma laukuma uz Ministru kabinetu, kur atbalstīs meža nozares pārstāvjus un paudīs savu nostāju pret lauksaimnieku īpašumā esošas zemes ierobežojumiem bez adekvātiem kompensēšanas mehānismiem, pauda biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Sabiedrība Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo CVK priekšsēdētāju

Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju un diviem esošiem komisijas darbiniekiem lietā par krāpšanu lielā apmērā.

Sabiedrība Zemnieki brīdina: protestu akcijas būs regulāras

"Jau šobrīd ir skaidrs, ka 5.marts nebūs šogad pēdējā protestu akcija. Mēs neprotestējam, lai biedētu sabiedrību un pilsētās radītu sastrēgumus. Lauksaimnieki ar savu balsi iestājas par ilgtspējīgu lauksaimniecību un visai Latvijas ekonomikai svarīgas nozares dzīvostpēju. Lai tas notiktu, neviens no mums nevar atļauties nogurt", - pārliecināts Zemnieku saeimas pārstāvis.

Lasiet arī

Ekonomika Lietoti elektromobiļi Latvijā saglabā virs 50% uzlādes pat pēc 100 km nobraukuma

Vietējie entuziasti aicina katru dienu transportam izmantot atjaunojamo enerģiju.

Sabiedrība Elektromobiļu ekspluatācija Latvijā: saprotam kopā ar ekspertiem (+VIDEO)

Izdevumu izmaksas atkarīgas no elektrības cenu svārstībām, nepieciešamas speciālas riepas.

Pasaule Igaunijā atbalsts elektroauto iegādei nav palielinājis to skaitu uz ceļiem

Neskatoties uz valsts piedāvāto atbalstu elektroauto iegādei, tie Igaunijā joprojām maksā ievērojami vairāk nekā tradicionālie iekšdedzes dzinēja auto, raksta Igaunijas medijs ERR News.

Ekonomika RNP ar finanšu ministru apspriedīs 380 miljonu eiro piesaisti (+VIDEO)

Lai īpašums kļūtu ilgtspējīgs, nepieciešams daudzdzīvokļu ēku uzlabošanas darbus plānot jau tuvākajā nākotnē.