• Laimdots,
  • Laimiņš,
  • Ludmila
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Augšdaugavas novadā par 1,2 miljoniem eiro pārbūvēti ceļi

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 14:35, 29.11.2023


Augšdaugavas novadā par 1,2 miljoniem eiro pārbūvēti ceļi, ziņo pašvaldība.


Foto: LETA

Augšdaugavas novada pašvaldība sadarbībā ar Krāslavas novada pašvaldību 15.novembrī nodeva ekspluatācijā pašvaldības ceļu "Skolas iela" 468 metru garā posmā Maļinovas pagastā, kurš tika pārbūvēts, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF), valsts budžeta un pašvaldības līdzekļus.

Skolas ielas pārbūves kopējās izmaksas ir 208 632 eiro, no kuriem ES fondu finansējums - 138 466 eiro, Valsts budžeta finansējums 7046 eiro un pašvaldības finansējums - 63 119 eiro.

Būvdarbus veica SIA "LV Roads", uzņēmuma īpašnieki ir Ivars Joelis (80%) un Edgars Liepiņš (20%), liecina "Firmas.lv"dati. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 5,1 miljons eiro, peļņa 0,23 miljoni eiro.

Līdz ar to Augšdaugavas novada pašvaldība ir īstenojusi visas plānotās aktivitātes projektā "Dienvidlatgales pašvaldību degradēto teritoriju revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai". Kopējās projekta izmaksas ir 1,3 miljoni eiro, no kuriem ERAF finansējums 0,94 miljoni eiro, valsts budžeta dotācija pašvaldībām 47 683 eiro un pašvaldības finansējums 0,3 miljoni eiro.

Projekta īstenošanas laikā no 2017.gada 27.decembra līdz 2023.gada 31.decembrim pārbūvēta minētā Skolas iela Maļinovas pagastā, kā arī pašvaldības ceļš Sadnieki - Budiški - Skaidrīši - Červonka 7125 metru garumā, kas atrodas Tabores un Vecsalienas pagastos.

Pašvaldības ceļa Sadnieki - Budiški - Skaidrīši - Červonka būvdarbus veica SIA "Latgales ceļdaris". Uzņēmuma patiesie labuma guvēji uz īpašumtiesību pamata ir Lietuvas pilsoņi Gvidas Drobužas un Rasa Judviršiene, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija mazliet vairāk kā 6 miljoni eiro, zaudējumi 0,24 miljoni eiro.

Novada teritorijā uzlabota publiskā satiksmes infrastruktūra 7,5 km garumā, kura ir nozīmīga saimnieciskās darbības veicējiem Tabores, Vecsalienas un Maļinovas pagastos, skaidro pašvaldībā.

Vietējie uzņēmēji, kuri izmanto pašvaldības pārbūvēto publisko infrastruktūru, ir apņēmušies radīt 23 jaunas darba vietas un investēt savas komercdarbības attīstībā un modernizēšanā vairāk kā 1,2 miljonus eiro.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Brīvdienās palaikam līs, vietām - stipri

Svētku brīvdienās laikapstākļus Latvijā noteiks ciklons, tādēļ debesis bieži būs apmākušās un ir gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība Pēcpusdienā Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi

Piektdienas pēcpusdienā autobraucējiem Pierīgā ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi, brīdina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Sabiedrība Diasporas bērniem palīdzēs atcerēties dzimto valodu (+VIDEO)

Kursos var iziet arī nepilsoņi, norāda Sabiedrības integrācijas fonds.

Sabiedrība Doma laukumā norisināsies tradicionālais Zāļu tirgus

Šodien Rīgā, Doma laukumā norisināsies tradicionālais Zāļu tirgus, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā.

Lasiet arī

Sabiedrība Sestdien Rīgā slēgs satiksmi Lāčplēša ielas tunelī zem dzelzceļa

No piektdienas, 12.janvāra, plkst.22 līdz sestdienas, 13.janvāra, plkst.22 Rīgā slēgs satiksmi Lāčplēša ielas tunelī zem dzelzceļa.

Sabiedrība Sestdien Rīgā slēgs satiksmi Dzirnavu ielas tunelī

Sestdien, 4.novembrī, no plkst.7 līdz 24 slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību Dzirnavu ielas posmā no Satekles ielas līdz Turgeņeva ielai.

Sabiedrība Ievieš īslaicīgas izmaiņas 5T autobusa maršrutā Rīgā

Būvdarbu laikā no šodienas būs īslaicīgas izmaiņas 5T autobusa maršrutā, virzienā uz Botānisko dārzu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".

Sabiedrība Raganā un Lēdurgā atjauno autoceļus par 291 052 eiro

ar 291 052 eiro Raganā un Lēdurgā atjauno autoceļus, informēja Siguldas novada pašvaldībā.