• Lolita,
  • Vitolds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Daļai Rīgas skolotāju aizkavējusies algu izmaksa

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 13:46, 12.10.2023


Daļai Rīgas skolotāju aizkavējusies algu izmaksa.Kā skaidroja pašvaldībā, aizkavēšanās esot notikusi, jo valdība tikai šī gada 3.oktobrī lēmusi par mērķdotācijas sadalījumu pedagogu algām pašvaldībās. Pašvaldība arī esot informēta, ka Valsts izglītības informācijas sistēmā esot bijušas tehniskas problēmas ar datu pārnesi uz pašvaldības sistēmu.

Neraugoties uz šīm problēmām, divām trešdaļām Rīgas izglītības iestāžu pedagogu algas izmaksātas laikus un tiekot "darīts viss iespējamais", lai pārējiem pedagogiem algas izmaksātu līdz šīs nedēļas beigām.

Ņemot vērā valstī noteikto "sabalansētās slodzes principu", palielinājies apmaksāto stundu skaits par dažādiem papildu pienākumiem, bet likme par stundu samazinājās. Tā rezultātā skolās atsevišķi pedagogi saņem lielāku atalgojumu nekā iepriekš, bet citi - mazāku, atzīmē pašvaldība.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīgā norisināsies Latvijas un Āfrikas valstu partnerībai veltīts forums

Rīgā 3.jūnijā un 4.jūnijā norisināsies Ārlietu ministrijas (ĀM) organizēts starptautisks forums "Latvija un Āfrikas valstis: partneri mieram un noturībai".

Sabiedrība Pēc Maskavas nama pārdošanas nauda nonāks Ukrainas atbalstam

Aizsardzības komisija lūgs Saeimu šiem likumprojektiem noteikt steidzamību un izskatīt rītdienas parlamenta sēdē.

Lasiet arī

Sabiedrība Saeima neatbalsta priekšlikumus par lielāku atbalstu policistiem un robežsargiem

Saeima šodien valsts 2024.gada budžeta likumprojektā neatbalstīja opozīcijas priekšlikumus par lielāku atbalstu policistiem, robežsargiem un citiem iekšlietu jomas pārstāvjiem.

Interesanti fakti Ministriem algas pieaugs par 423 eiro, Saeimas deputātiem - par 250 eiro

Saeimai apstiprinot 2024.gada valsts budžetu, politisko amatu ieņēmēji nākamgad saņems līdz 6% lielākas algas, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejā (VK).

Ekonomika Sievietēm vidējā darba samaksa Latvijā par 17,1% mazāka nekā vīriešiem

Sievietēm vidējā bruto darba samaksa stundā 2022.gadā Latvijā bija par 17,1% mazāka nekā vīriešiem, ziņo Centrālā statistikas pārvalde, atsaucoties uz informatīvo apskatu "Dzimumu līdztiesība".

Ekonomika Valdes locekļu vidējā mēneša pamatalga šogad Latvijā pieaugusi par 12,6%

Valdes locekļu vidējā mēneša pamatalga šogad Latvijā pieaugusi par 12,6%, kamēr Lietuvā pieaugums ir par 12,5%, bet Igaunijā - par 11,7%, salīdzinot ar pagājušo gadu, ziņo vadības konsultāciju uzņēmuma "Figure Baltic Advisory" pārstāvji, atsaucoties uz kompānijas veikto ikgadējo vadītāju atalgojuma pētījumu.