• Digna,
  • Jautrīte,
  • Kamila
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


ĀM tērēs 79 000 eiro konferencei, lai palīdzētu Ukrainai cīnīties (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 17:16, 06.10.2023


Pirmo reizi starptautiskā foruma darbu vadīs ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš.


Ilgus gadus konferences patrons bija ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

2023. gada 20.-21. oktobrī Rīgā notiks ikgadējais starptautiskais drošības politikas forums “Rīgas konference 2023”. Tās mērķis ir aicināt uz diskusijām klātienē un attālināti augsta līmeņa politiķus, viedokļu paudējus, ekspertus un diplomātus, kā arī mediju pārstāvjus no dažādām valstīm.

“Rīgas konference” ir gadiem veidota un attīstīta platforma, kas nodrošina viedokļu apmaiņu par aktuāliem starptautiskiem un Baltijas jūras reģiona ārpolitikas un drošības politikas jautājumiem. Pēdējās desmitgades laikā “Rīgas konference” ir nostiprinājusi savu reputāciju visā reģionā, tādējādi nesot Latvijas vārdu pasaulē.

“Rīgas konferences 2023” laikā ir paredzētas diskusijas par Eiropas drošības un aizsardzības izaicinājumiem, transatlantiskiem jautājumiem, reģionālās un globālās drošības problemātiku un attīstības tendencēm, īpaši ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, kā arī Baltijas jūras reģiona valstu drošības politikas aktualitātēm.

“Rīgas konference” jau vairākus gadus tiek organizēta hibrīda formātā - klātienē un tiešsaistē, sniedzot iespēju sekot konferences norisei ikvienam interesentam kā Latvijā, tā arī ārvalstīs. Pēc konferences ir pieejami arī diskusiju ieraksti.

“Rīgas konferenci” organizē biedrība “Latvijas Transatlantiskā organizācija” (turpmāk – LATO), kas kopš 2006. gada ir apliecinājusi sevi kā efektīvu un mūsdienīgu konferences organizatoru. Atbalstu LATO konferences organizēšanā sniedz Ārlietu ministrija sadarbībā ar Aizsardzības ministriju.

Lai 2023. gadā nodrošinātu sekmīgu „Rīgas konferences” norisi, Ārlietu ministrija tai piešķirtā finansējuma ietvaros nodrošina 79 000 euro atbalstu LATO, ziņo mk.gov.lv.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Viļakā demontēts padomju režīmu slavinošais piemineklis

Demontēts Viļakas skvērā esošais padomju režīmu slavinošais piemineklis, informē Balvu novada pašvaldība.

Sabiedrība Strasbūras tiesa nav konstatējusi cilvēktiesību pārkāpumus

Latvijas valsts tiesā uzvar jautājumā par pāreju uz mācībām tikai latviešu valodā.

Sabiedrība airBaltic lidmašīna naktī uz trešdienu ielidojusi Baltkrievijas gaisa telpā

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" lidmašīna, kas bija ceļā no Rīgas uz Prištinu Kosovā, naktī uz trešdienu, 17.jūliju, uz īsu brīdi ielidoja Baltkrievijas gaisa telpā, apstiprināja "airBaltic" pārstāvis Augusts Zilberts.

Sabiedrība ECT konstatē pārkāpumu saistībā ar homofobisku uzbrukumu

Šodien, 2024.gada 18.jūlijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludināja spriedumu lietā Deniss Hanovs pret Latviju, atzīstot Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 3. (spīdzināšanas un cietsirdīgas izturēšanās aizliegums) un 8. panta (tiesības uz privāto dzīvi) pārkāpumus kopsakarā ar 14. pantu (diskriminācijas aizliegums).

Lasiet arī