• Aleksejs,
  • Aleksis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


LIAA konkursā meklē Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības AAE vadītāju

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 14:17, 25.09.2023


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) konkursā meklē Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) vadītāju, liecina aģentūras publiskotā informācija.Bruto mēnešalga Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības vadītājam AAE paredzēta no 1983 eiro līdz 2270 eiro. Taču pēc iecelšanas diplomātiskajā amatā un diplomātiskā ranga piešķiršanas bruto mēnešalga, piemaksas un sociālās garantijas tiks noteiktas atbilstoši Diplomātiskā un konsulārā dienesta likumam maksimums 9273 eiro apmērā. Papildus pārstāvniecības darbības nodrošināšanai tiks apmaksāti transporta, sakaru, prezentācijas un citi izdevumi.

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2023.gada 1.oktobrim.

Pārstāvniecības vadītāja galvenie amata pienākumi būs nodrošināt Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības AAE darbību atbilstoši LIAA darba plānam, izplatīt informāciju AAE kompānijām par Latvijas tautsaimniecību, nozarēm, uzņēmējdarbības vidi, Latvijas uzņēmumiem un to precēm, sadarbības iespējām, kā arī piedalīties investīciju piesaistes stratēģijas īstenošanā - identificēt potenciālos investorus un veicināt to interesi investēt Latvijā.

Tāpat pārstāvniecības vadītājam būs jāsniedz Latvijas uzņēmējiem informāciju par AAE kompāniju pieprasījumu pēc Latvijas precēm un pakalpojumiem, jāorganizē AAE kompāniju vizītes Latvijā un Latvijas uzņēmēju vizītes AAE, jāsniedz atbalstu biznesa kontaktu dibināšanā, jāorganizē Latvijas uzņēmumu produktu virzīšanu AAE tirgū, jāmeklē un jāuzrunā potenciālos sadarbības partnerus, jāorganizē ārējā mārketinga pasākumus AAE (tirdzniecības misijas, produktu prezentācijas), jāgatavo informāciju par AAE ekonomisko situāciju, kā arī jānodrošina tiešu un regulāru komunikāciju starp Latvijas un AAE uzņēmējiem.

LIAA arī norāda, ka tās ārējo ekonomisko pārstāvniecību tīkls palīdz Latvijas uzņēmumiem atrast sadarbības partnerus ārvalstu tirgos un ārvalstu uzņēmumiem sākt uzņēmējdarbību Latvijā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Darbs pāri okeānam: ko simts latviešu jauniešu redzēja Amerikā (+VIDEO)

"Cilvēki ir ekspresīvi, atvērti", - pauž mūsu jaunieši.

Sabiedrība Vai Mamikins bija ciemos «mīļajā Latvijā»: viedokļi dalās (+VIDEO)

Sabiedrība ir satraukta par valsts drošības spēku impotenci.

Sabiedrība Abu Meri: bezrecepšu zāļu cenas jaunā reforma neskar

Veselības ministrija (VM) varētu apsvērt izmaiņas arī bezrecepšu zāļu uzcenojumos, taču tas noteikti nenotiks tuvākajā laikā, trešdien intervijā TV3 stāstīja veselības ministrs Hosams Abu Meri (JV).

Sabiedrība Pārsūdzēs KNAB lēmumu nesākt kriminālprocesu pret «Vienotību»

Uzņēmuma "SOAAR" vadītājs Renārs Kadžulis plāno prokuratūrā pārsūdzēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lēmumu nesākt kriminālprocesu pēc viņa izteiktajiem pārmetumiem par uzņēmuma veidotās vēlēšanu sistēmas iespējamu nelikumīgu izmantošanu partijā "Vienotība".