• Mariss,
  • Matīss,
  • Modris
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Kampaņā mudinās sabiedrību atbrīvoties pareizi no cigarešu izsmēķiem

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 18:50, 19.09.2023


Nākamnedēļ ceturtdien, 28.septembrī, SIA "Zaļā josta" kopā ar Rīgas domes un Vides izglītības fonda pārstāvjiem atklās kampaņu, kuras mērķis ir informēt sabiedrību par pareizu rīcību, izmetot cigarešu izsmēķus un tādējādi mazinot zemē nomesto izsmēķu apjomu.


Foto: LETA

Kampaņu atklās plkst.10 Rīgas Rātsnama piektā stāva foajē zālē.

Pasākumā klātesošajiem tiks demonstrēta īsfilma "Izsmēķa ceļš", kā arī prezentēti "Zaļās jostas" pētījuma par smēķētāju uzvedību un tabakas izstrādājumu lietošanas paradumiem un piegružošanu publiskās vietās Latvijā rezultāti.

Interesentiem būs apskatāma arī ekspozīcija "Kas pazūd no acīm, dabā nepazūd" par izsmēķu ietekmi uz vidi.

Kampaņu īsteno "Zaļā josta" sadarbībā ar Rīgas pašvaldību. Tā tiek īstenota projektā "Atkritumi kā resursi Latvijā - Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju" ar Eiropas Savienības LIFE programmas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīgā 60 vietās šogad ierīkos jaunus ātrumvaļņus

Rīgā notiek darbs pie 60 jaunu ceļa ātrumvaļņu ierīkošanas, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Sabiedrība Saeima neatbrīvo no amata Latvijas Bankas prezidentu un padomes locekļus

Saeima šodien noraidīja opozīcijas partiju "Latvija pirmajā vietā" (LPV) un "Stabilitātei" priekšlikumu par Latvijas Bankas prezidenta Mārtiņa Kazāka un padomes locekļu atbrīvošanu no amata.

Sabiedrība PIETIEK: Vai VVD turpina Baklānes iesākto metāllūžņu nakts krāvēju piesegšanu?

Elitas Baklānes-Ansbergas (attēlā) aiziešana no Valsts vides dienesta (VVD) vadītājas amata it kā uz abpusējas vienošanās pamata notika pēc tam, kad ne tikai iedzīvotāji, bet arī Rīgas domes deputāti sāka aktīvi protestēt pret metāllūžņu pārkraušanas darbiem naktīs, traucējot naktsmieru. Netiek slēpts, ka tieši bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks bija šīs aiziešanas iniciators, vēsta portāls pietiek.com.

Sabiedrība Intriga! Tuvākajā laikā gaidāmi ST spriedumi vairākās skaļās lietās

Tuvākajā laikā Satversmes tiesai (ST) būs jāizvērtē un jāsaka galavārds vairākās lietās, kas raisījušas lielu sabiedrības interesi, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" pavēstīja ST priekšsēdētājs Aldis Laviņš.

Lasiet arī

Sabiedrība Latvijā veidos 76 jaunus dabas liegumus

Latvijā tiks izveidoti 76 jauni dabas liegumi, paredz saskaņošanai nodotais Ministru kabineta noteikumu projekts "Noteikumi par dabas liegumiem".

Sabiedrība Eiropas Savienības mitrājos medībās aizliegta svina skrošu izmantošana

Izlemts, ka svina skrošu munīcijas izmantošana mitrājos visās 27 Eiropas Savienības valstīs, kā arī Islandē, Norvēģijā un Lihtenšteinā ir aizliegta. Aplēsts, ka tādējādi ik gadu no smagas saindēšanās un no nāves tiks izglābts aptuveni viens miljons ūdensputnu. Tā portālam VS.lv ziņo Latvijas Ornitoloģijas biedrība.

Sabiedrība Dažās upēs pazeminās ūdens līmenis

Atgriežoties salam, šīs nedēļas nogalē vairākās upēs sākusies ūdens līmeņa pazemināšanās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Sabiedrība Izstrādāts rīks Latvijas iedzīvotāju izpratnes veicināšanai par zaļmaldināšanu

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts izstrādājis pamatzināšanu testu, lai interaktīvā veidā palīdzētu cilvēkiem atpazīt zaļmaldināšanu.