• Alberts,
  • Madis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Ventspils teātra nams "Jūras vārti" svin radošuma 15 gadus (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 09:06, 07.05.2024


Kultūras centrs piedāvā koncertus, izrādes un izstādes.


Latvijas Leļļu teātra izrāde “Gangsteromīte”.

Starp teātra izrādēm un koncertiem maijā par kultūras dzīves vērienīgāko notikumu Ventspilī solās kļūt teātra nama "Jūras vārti" 15. dzimšanas dienas lielkoncerts.

Ceturtdien, 9.maijā, plkst.19.00 uz izrādi "Fēlikss, Anatolijs un Ilona" aicina Rīgas Jaunais teātris. Iestudējuma režisors Aiks Karapetjans, bet lomās: Vilis Daudziņš, Baiba Broka, Andris Keišs, Kaspars Znotiņš, Jevgēnijs Isajevs, Marija Linarte vai Sabīne Tīkmane. Visas biļetes pārdotas!

Uz cikla "Ērģeļmūzika svētdienā" kārtējo koncertu klausītāji koncertzālē "Latvija" tiek gaidīti 12.maijā plkst.13.00. Koncertā "Gaviles" uz vienas skatuves satiksies divas daudzpusīgas personības, kuras saista gan mūzikas klasiskās vērtības, gan radošais improvizāciju radīšanas un pilnveides process - ērģeļniece Renāte Stivriņa un saksofonists Artis Gāga.

Mēneša vērienīgākais notikums tiks aizvadīts trešdien, 15.maijā, plkst.19.00, kad ar grandiozu koncertu tiks svinēta teātra nama "Jūras vārti" izveidošanas 15. jubileja. Tā būs tikšanās ar daudziem iemīlētiem mūziķiem un aktieriem. Vērienīgajā šovā piedalīsies Intars Busulis, Dita Lūriņa, Raimonds Celms, Marija Naumova, Normunds Rutulis, grupa "Citi zēni", Karīna Tatarinova, Veronika Plotņikova un vēl, un vēl!

Līdz 17.maijam teātra nama "Jūras vārti" izstāžu telpās skatāmas Arņa Martinelli gleznas izstādē "Baletomānija" un aktiera Viļa Daudziņa zīmējumi izstādē "Teātris bildēs". Savukārt no 23.maija būs apskatāmas Ventspils mākslinieku kopizstāde un fotokluba "Kaktuss" izstāde.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Sabiedrība Ventspilī par 670 000 eiro ierīkos jaunu promenādi (+VIDEO)

Projekts paredz nodrošināt kāpu krasta aizsargjoslas dabas vērtību saglabāšanu un piekļuvi Baltijas jūras piekrastes pludmales zonai.

Sabiedrība Zinātnes centrs Ventspilī bērniem organizēs bezmaksas nodarbības (+VIDEO)

Tiks izmatotas ClassVR brilles, lai tuvplānā apskatītu piesārņojuma un globālās sasilšanas sekas uz mūsu planētas Zeme.

Sabiedrība Ventspils pilsēta nevēlas apvienošanu ar apkārtējo novadu

Iecere apvienot Ventspils pilsētu ar novadu nav atbilstoša iedzīvotāju interesēm, šādu nostāju pauda Ventspils pilsētas pašvaldībā.