• Baņuta,
  • Vilija,
  • Vits,
  • Žermēna
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Policija Stacijas laukumā šogad pastiprināti uzrauga sabiedrisko kārtību

Teksta izmērs Aa Aa
Kriminālziņas
VS.LV 14:38, 17.05.2024

Andris Ērglis


Kopā šogad pārbaudītas jau 3800 personas un atrastas 25 meklēšanā izsludinātas personas.Lai nodrošinātu un uzturētu kārtību Stacijas laukuma apkārtnē, Valsts policija un Rīgas pašvaldības policija rīko regulāras patruļas un cilvēku pārbaudes. Aprīlī nodrošinātas patruļas katru dienu. Preventīvās pārbaudes rezultējušas gan ar aizturētām meklēšanā izsludinātām personām, gan izņemtām narkotiskajām vielām, kā arī vispārējās sabiedriskās kārtības un drošības uzlabošanos.

Šā gada pirmajos četros mēnešos Valsts policijas un Rīgas pašvaldības policijas klātbūtnes patruļas šajā apkaimē nodrošinātas kopumā 54 reizes. Aprīlī tās ir bijušas klātesošas katru dienu jeb 30 reizes, savukārt janvārī un martā katrā tās bija sešas reizes, taču februārī - 12. Likumsargi ne tikai uzrauga sabiedrisko kārtību un drošību, bet arī īsteno profilaktiska rakstura pārbaudes, iesaistot gan Rīgas pašvaldības policiju, gan dažādas Valsts policijas struktūrvienības no kriminālpolicijas, kārtības policijas un kinologus.

Kopā šogad pārbaudītas jau 3800 personas un atrastas 25 meklēšanā izsludinātas personas. Tāpat sākti 95 administratīvā pārkāpuma procesi par dažāda rakstura pārkāpumiem, piemēram, alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, sīko huligānismu, kā arī par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu. Arī uzsākti deviņi kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu. Līdz šim izņemti 60,1 grams dažādu narkotisko vielu.

Arī aizvadītajā 2023.gadā policija pievērsa pastiprinātu uzmanību šai apkaimei, kopumā nodrošinot 197 patruļas. Visvairāk patruļas tika norīkotas gada siltajos mēnešos - 29 patruļas jūnijā, 28 patruļas jūlijā un 27 patruļas aprīlī. Protams, neizpalika arī citi gada mēneši, piemēram, oktobrī tika nodrošinātas 15 patruļas un februārī tās bija astoņas.

Kopā veiktas 29 profilaktiskas pārbaudes. Pārbaudītas 9450 personas un atrastas 56 meklēšanā esošas personas. Gada griezumā uzsākti 184 administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī uzsākti 12 kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu un izņemti 26,9 grami narkotisko vielu.

Valsts policijas sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju arī turpmāk rīkos patruļas un preventīvās pārbaudes šajā apkārtnē, lai nodrošinātu kārtību un mazinātu nekārtības.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kriminālziņas VDD: Eiropas Parlamenta vēlēšanas noritējušas mierīgi

Noslēdzoties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, Valsts drošības dienests (VDD) nav konstatējis mēģinājumus prettiesiski ietekmēt vēlēšanu rezultātus Latvijā, un dienesta vērtējumā vēlēšanas aizvadītas mierīgi, informēja VDD.

Kriminālziņas VDD rosina sākt kriminālvajāšanu pret Mamikinu

Valsts drošības dienests (VDD) rosina prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret uz Krieviju aizbēgušo bijušo Eiropas Parlamenta deputātu no Latvijas Andreju Mamikinu par agresorvalsts veikto kara noziegumu Ukrainā slavināšanu un attaisnošanu, noskaidroja aģentūra LETA.

Kriminālziņas Rīgas apgabaltiesai būs jauna vadība

Šovasar mainīsies Rīgas apgabaltiesas vadība.

Kriminālziņas Miris uz robežas ar Baltkrieviju migranta sadurtais poļu karavīrs

Nomiris uz robežas ar Baltkrieviju kāda migranta sadurtais poļu karavīrs, ceturtdien pavēstīja Polijas armijas pavēlniecība.

Lasiet arī

Kriminālziņas Vīrieti apcietina par padomju simbolikas uzlīmēšanu Liepājā

Tiesa apcietinājusi kādu vīrieti, kurš uzlīmēja padomju simboliku uz Liepājas muzeja filiāles "Liepāja okupāciju režīmos" ēkas, noskaidroja aģentūra LETA.

Kriminālziņas Rosina apsūdzēt divus policistus par personas piekaušanu atskurbtuvē

Iekšējās drošības birojs (IDB) aprīļa beigās Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai nosūtījis kriminālprocesu kriminālvajāšanas sākšanai pret divām pašvaldības policijas amatpersonām Vidzemes reģionā - pret vienu par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, savukārt pret otru - par bezdarbību.

Kriminālziņas Apcietināts jaunietis aizdomās par uzbrukumu mūziķim Horenam Stalbem

Rīga, 3.maijs, LETA. Valsts policija aizturējusi un tiesa apcietinājusi kādu jaunieti, kurš tiek turēts aizdomās par uzbrukumu mūziķim Horenam Stalbem.

Kriminālziņas Aiztur ārzemnieku par 350 eiro kukuļa piedāvāšanu policistiem

Rīgā aizturēts ārzemnieks par 350 eiro kukuļa piedāvāšanu policistiem, informē Valsts policija.