• Vilhelms,
  • Vilis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Vēl vienā lietā tēvam par meitas izvarošanu piespriests mūža ieslodzījums

Teksta izmērs Aa Aa
Kriminālziņas
LETA 11:41, 16.04.2024


Zemgales apgabaltiesa aprīļa sākumā 43 gadus vecam vīrietim par seksuālu vardarbību pret savu mazgadīgo meitu un viņas izvarošanu piespriedusi bargāko soda mēru - mūža ieslodzījumu.


Foto: LETA

Šī aprīlī jau ir otra lieta, kurā tēvam tiesa piespriedusi bargāko soda mēru. Jau ziņots, ka Latgales rajona tiesa 5.aprīlī kādam 32 gadus vecam vīrietim par seksuālu vardarbību pret savu mazgadīgo meitu un viņas izvarošanu piespriedusi mūža ieslodzījumu.

9.aprīlī Zemgales apgabaltiesa izskatīja krimināllietu apelācijas kārtībā, kurā pie kriminālatbildības saukts 43 gadus vecs vīrietis par seksuālu vardarbību pret savu mazgadīgo meitu un viņas izvarošanu. Tiesa, izvērtējot Austrumzemgales prokuratūras prokurora iesniegto apelācijas protestu, atzina, ka apsūdzētais par šo noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu ir sodāms ar bargāko soda mēru - mūža ieslodzījumu.

Apsūdzētais laika periodā no 2016.gada janvāra līdz 2018.gada janvārim, dzīvojot kopā ar savu meitu, brīžos, kad pārējie ģimenes locekļi atradās citās telpās un netraucēja viņa prettiesisko darbību veikšanu, vairākkārtīgi vardarbīgi veica seksuāla rakstura darbības ar mazo meiteni un vairākkārtīgi viņu arī izvaroja.

Savukārt laikā no 2018.gada janvāra līdz 2020.septembrim apsūdzētais, dzīvojot atsevišķi, jo bija aizgājis no ģimenes, naktīs, kamēr pārējie ģimenes locekļi gulēja un netraucēja viņa prettiesisko darbību veikšanu, ieradās meitenes dzīvesvietā un aizveda viņu uz savu dzīvesvietu, kur vardarbīgi veica seksuāla rakstura darbības ar bērnu un vairākkārtīgi viņu izvaroja, bet pēc tam meitenei lika vienai doties atpakaļ uz viņas dzīvesvietu.

Laika posmā no 2021.gada līdz 2022.gada jūlijam apsūdzētais atradās brīvības atņemšanas iestādē, kur izcieta brīvības atņemšanas sodu par citu noziedzīgu nodarījumu.

Pēc atbrīvošanas no brīvības atņemšanas iestādes apsūdzētais turpināja noziedzīgās darbības un laikā no 2022.gada augusta līdz 2022.gada novembrim atkal vairākkārt vardarbīgi veica seksuāla rakstura darbības ar savu meitu un izvaroja viņu.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kriminālziņas Pieļauj, ka nams Valmieras ielā dedzināts ļaunprātīgi

Nams Rīgā, Valmieras ielā, iespējams, ticis dedzināts ļaunprātīgi, jo namu tika plānots izsolīts un nedēļas laikā tas aizdedzies divreiz, vērtē Rīgas domes Dzīvojamo māju privatizācijas komisijā.

Kriminālziņas Ugunsgrēka dēļ satiksmei ierobežo Valmieras ielas posmu Rīgā

Rīgā, Valmieras ielā, šovakar deg neapsaimniekota divstāvu koka ēka, no kuras strauji izplatās liesmas, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Kriminālziņas Par seksuālu uzmākšanos plāno ieviest administratīvo atbildību

Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās "Progresīvo" sagatavotos grozījumus Administratīvo sodu likumā par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, kas paredz par seksuālu uzmākšanos piemērot naudas sodu līdz 700 eiro.

Kriminālziņas Aizturētā VID amatpersona radiniekam izpaudusi informāciju par kādu uzņēmumu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvalde šonedēļ aizturēja dienesta amatpersonu saistībā ar radiniekam izpaustu informāciju par kādu uzņēmumu, ceturtdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" skaidroja VID ģenerāldirektore Baiba Šmite-Roķe.

Lasiet arī