• Baiba,
  • Barba,
  • Barbara
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Ceturtdien no Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 11 cilvēki

Teksta izmērs Aa Aa
Kriminālziņas
LETA 07:39, 21.04.2023


Ceturtdien no nelikumīgas Latvijas-Baltkrievijas robežas šķērsošanas atturēti 11 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.


Foto: LETA

Humānu apsvērumu dēļ valsts robežu šķērsot atļauts trīs cilvēkiem, kas Latvijā ieradušies nelikumīgi.

Šogad kopumā uz Baltkrievijas robežas novērsta 1748 cilvēku nelikumīga ienākšana Latvijā, bet humānu apsvērumu dēl uzņemti 125 cilvēki.

Uz ārējām robežām un valsts iekšienē aizvadītajā diennaktī robežsardzes amatpersonas konstatēja 68 likumpārkāpējus.

Tajā skaitā Rīgas lidostas robežkontroles punktā aizturēts uz Londonu ceļojošs Latvijas pilsonis, kuru meklēja policija.

Ieceļošana Latvijā Terehovas, Grebņevas, Silenes, Vientuļu un lidostas robežkontroles punktos liegta 12 ārzemniekiem - Turcijas pilsonim, kuram nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, trīs Moldovas un diviem Gruzijas pilsoņiem, kuri nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi, diviem Moldovas pilsoņiem, kuriem nebija derīgu ceļošanas dokumentu, un diviem Moldovas pilsoņiem, kuriem liegts ieceļot un uzturēties Šengenas zonas valstu teritorijā. Vēl vienam Moldovas un vienam Ukrainas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ.

Tāpat izceļošana no valsts liegta četriem Latvijas pilsoņiem, kuriem nebija derīgu dokumentu, tostarp nepilngadīgajam, kuram nebija vismaz viena vecāka notariāli apliecinātas piekrišanas bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 19 personām.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu 16 personām - sešiem Baltkrievijas, diviem Latvijas, diviem Kirgizstānas, vienam Krievijas, vienam Bulgārijas, vienam Gruzijas, vienam Moldovas, vienam Mongolijas un vienam Vācijas pilsonim.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kriminālziņas Spēkā stājies attaisnojošais spriedums Ušakova lietā

Spēkā stājies Rīgas pilsētas tiesas spriedums ar kuru attaisnots par aizliegtas videonovērošanas ierīces glabāšanu Eiropas Parlamenta (EP) deputāts, bijušais Rīgas mērs Nils Ušakovs (S), aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Kriminālziņas Rosina sākt kriminālvajāšanu par Majoru pludmalē veiktu huligānismu

Valsts policija rosinājusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret diviem vīriešiem par Majoru pludmalē veiktu huligānismu un pretošanos varas pārstāvim, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kriminālziņas Lašu un taimiņu nārsta laikā VVD atklājis ap 100 nelegālus zvejas rīkus

Divos mēnešos, kad nārsto laši un taimiņi, Valsts vides dienests (VVD) veicis 234 pārbaudes, un 42% gadījumu atrasti nelegāli zvejas rīki, informēja VVD sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Jalinska.

Kriminālziņas Lielvārdes dzelzceļa stacijā zem elektrovilciena pakļuvis un miris vīrietis

Ceturtdienas rītā Lielvārdes dzelzceļa stacijā zem elektrovilciena pakļuvis vīrietis, ziņo Valsts policijā.

Lasiet arī

Pasaule Francija sola finansiālu palīdzību Tunisijai migrantu plūsmas ierobežošanai

Francija pirmdien paziņoja par 25,8 miljonu eiro lielu finansiālu palīdzību Tunisijai, lai palīdzētu ierobežot nelegālo migrantu plūsmu pāri Vidusjūrai.

Pasaule Vācija gatavojas reformēt pilsonības likumu. Kādas izmaiņas gaidāmas?

Vācijas valdība apstiprinājusi priekšlikumu reformēt pilsonības likumu, lai ļautu imigrantiem ātrāk kļūt par Vācijas pilsoņiem.

Pasaule Vācija pieņem stingrākus pasākumus migrācijas ierobežošanai

Vācijas kanclers Olafs Šolcs un 16 federālo zemju valdību vadītāji trešdien vienojās par stingrākiem pasākumiem migrācijas ierobežošanai.

Pasaule Laikraksts: Krievija masveidā ieved migrantus no Āzijas, lai sūtītu uz ES

Krievija ir sākusi masveidā izsniegt vīzas Tuvo Austrumu valstu iedzīvotājiem, lai atvieglotu viņiem nelegālu iekļūšanu Eiropas Savienības (ES) valstīs, ziņoja Vācijas laikraksts "Bild".