• Ādolfs,
  • Ilgonis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Liepājas kultūras cilvēki sarosieties! Projektu konkursā sadalīs 50 000 eiro

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 22:56, 03.06.2023


Liepājas kultūras projektu konkursā sadalīs 50 000 eiro, informēja Liepājas Kultūras pārvaldē.


Ilustratīvs foto.

Konkursa mērķis ir veicināt mūsdienīgas un intelektuālas kultūrvides attīstību Liepājā, nodrošināt kultūras norišu kvalitāti un daudzveidību, tradicionālās un laikmetīgās kultūras attīstību, kā arī veicināt Liepājas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs.

Kopējais projektu konkursa finansējums ir paredzēts 50 000 eiro - katrs projekts varēs saņemt no 1000 līdz 4000 eiro. Viens pieteicējs konkursā var piedalīties ar vairākiem projektiem, bet kopējais iespējamais atbalsts vienai organizācijai ir noteikts ne lielāks kā 6000 eiro.

Otrajā Liepājas kultūras projektu konkursā var piedalīties Uzņēmuma reģistrā reģistrētās juridiskās personas, kuru juridiskā adrese ir Liepājā un, kas nav pašvaldības vai valsts iestādes, pašvaldību vai valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību, tai skaitā publiskas atvasinātas personas.

Konkursam iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija. Svarīgākie vērtēšanas kritēriji jeb konkursa prioritātes ir veicināt mūsdienīgas un intelektuālas kultūrvides attīstību Liepājā, piedāvāt jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu pilsētā, kas spēj radīt rezonansi un būt unikālas Latvijas un starptautiskā mērogā, nodrošināt kultūras norišu kvalitāti un daudzveidību, tradicionālās un laikmetīgās kultūras attīstību, kā arī veicināt Liepājas pilsētas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs.

Pieteikt projektus konkursam varēs līdz 25.jūnijam.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Klajā nākusi jauna grāmata bērniem «Kartupeļa karaļvalsts»

Bērnu grāmatu izdevniecībā "Liels un mazs" izdota Helenas Kohas stāstu grāmata "Kartupeļa karaļvalsts", kuru ilustrējusi Anne Pikova, informēja izdevniecības direktore Alīse Nīgale.

Izklaide Varētu slēgt Raiņa un Aspazijas muzeju Šveicē

2025.gadā varētu slēgt Raiņa un Aspazijas muzeju Lugano, Šveicē, kur abi dzejnieki savulaik dzīvoja trimdā, vēsta Latvijas Radio, atsaucoties uz Šveicē dzīvojošo Vitu Matīsu, kura līdz darbojusies ekspozīcijas izveidē.

Izklaide Latviešu animācijas filma izvēlēta festivālā Toronto (+VIDEO)

Toronto piedāvā platformu, kurā filmu veidotājiem ir iespēja prezentēt savus topošos projektus to potenciāliem finansētājiem.

Izklaide Dailes teātra direktors izcēlis, kāds būtu sliktākais iznākums skandāliem

Lai gan pēdējā laika skandāli Latvijas teātru vidē ir atsevišķi skatāmi notikumi, tas rada iespaidu par turbulenci, un sliktākais būtu, ja tā visa rezultātā kristos nozares reputācija, intervijā sacīja Dailes teātra direktors Juris Žagars.

Lasiet arī

Sabiedrība Lai atrastu saimnieku, sestdien Ozolmuižas pilī rīkos atvērto durvju dienu

Limbažu novada Brīvzemnieku pagastā sestdien, 11.martā, no plkst.11 līdz plkst.14 būs atvērtas Ozolmuižas pils durvis apmeklētājiem, lai atrastu pils saimnieku, aģentūru LETA informēja Limbažu novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilga Tiesnese.

Izklaide Notiks "Lielās mūzikas balvas" pasniegšanas ceremonija

Šodien plkst.19 Latvijas Nacionālajā operā un baletā (LNOB) notiks "Lielās mūzikas balvas" pasniegšanas ceremonija, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

Ekonomika Piešķirti 15 miljoni eiro Vāgnera nama atjaunošanai

Rīgas Riharda Vāgnera nama atjaunošanas projektam apstiprināts finansējums 15 miljonu eiro apmērā no Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta (EKII) un sākts darbs pie ēkas tehniskā projekta izstrādes, aģentūru LETA informēja Rīgas Riharda Vāgnera biedrības pārstāvji.

Sabiedrība Kultūras un mākslas nozares darbinieki atkārtoti aicina Puntuli uz sarunu

Kultūras un mākslas nozares darbinieki atkārtoti aicina Kultūras ministriju un kultūras ministru Nauri Puntuli (NA) uz sarunu par iekļaujošas sabiedrības veidošanu, izriet no atklātās vēstules.