• Ādolfs,
  • Ilgonis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Biedrība «Tavi draugi» Vecrīgā atklās ukraiņiem īpašu tikšanās vietu

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 10:31, 01.06.2023


Biedrība "Tavi draugi" pirmdien, 5.jūnijā, plkst.14.30 Vecrīgā rīkos viesistabas "Творчі зустрічі" ("Radošas tikšanās" ukraiņu valodā) atklāšanu, informēja biedrība.


Foto: Tavi draugi.

Ar Rīgas domes atbalstu biedrībai "Tavi draugi" ir piešķirts 6.stāvs Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem, Amatu ielā 4, kur top viesistaba "Творчі зустрічі". Tajā Rīgā un citviet Latvijā dzīvojošajiem ukraiņiem būs iespējas satikties, apgūt jaunas prasmes un izpaust savus talantus, mācīties pašiem un mācīt citus tautiešus un Latvijas iedzīvotājus.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Rīgas mērs Mārtiņš Staķis, Ukrainas vēstnieks Latvijā Anatolijs Kucevols, "Tavi draugi" vadītājs Ulvis Noviks, Rīgas atbalsta centra Ukrainas iedzīvotājiem vadītājs Pēteris Grūbe, Ukrainas civiliedzīvotāji, kuri iesaistījušies viesistabas organizēšanā, "Tavi draugi" un citu biedrību pārstāvji.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairāk par viesistabas koncepciju un tajā plānotajiem notikumiem, kā arī par Ukrainas civiliedzīvotājiem nepieciešamo atbalstu Latvijā.

Biedrība "Tavi draugi" kopš pirmās kara dienas sniedz palīdzību Ukrainai un Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā. Par biedrības un simtiem tās brīvprātīgo mājvietu kļuvis angārs Rīgā, Ventspils ielā 50, kur tiek vākti un pakoti ziedojumi Ukrainai un tās armijai, pieejams labdarības veikals un tiek sniegts daudzveidīgs atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Klajā nākusi jauna grāmata bērniem «Kartupeļa karaļvalsts»

Bērnu grāmatu izdevniecībā "Liels un mazs" izdota Helenas Kohas stāstu grāmata "Kartupeļa karaļvalsts", kuru ilustrējusi Anne Pikova, informēja izdevniecības direktore Alīse Nīgale.

Izklaide Varētu slēgt Raiņa un Aspazijas muzeju Šveicē

2025.gadā varētu slēgt Raiņa un Aspazijas muzeju Lugano, Šveicē, kur abi dzejnieki savulaik dzīvoja trimdā, vēsta Latvijas Radio, atsaucoties uz Šveicē dzīvojošo Vitu Matīsu, kura līdz darbojusies ekspozīcijas izveidē.

Izklaide Latviešu animācijas filma izvēlēta festivālā Toronto (+VIDEO)

Toronto piedāvā platformu, kurā filmu veidotājiem ir iespēja prezentēt savus topošos projektus to potenciāliem finansētājiem.

Izklaide Dailes teātra direktors izcēlis, kāds būtu sliktākais iznākums skandāliem

Lai gan pēdējā laika skandāli Latvijas teātru vidē ir atsevišķi skatāmi notikumi, tas rada iespaidu par turbulenci, un sliktākais būtu, ja tā visa rezultātā kristos nozares reputācija, intervijā sacīja Dailes teātra direktors Juris Žagars.