• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Laima Vaikule uzsākusi pamatīgu cīņu! (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
VS.LV 15:22, 24.01.2023

Dziedātāja Laima Vaikule daudzus gadus draudzējas ar Krievijas primadonnu Allu Pugačovu. Latviešu māksliniece vairākkārt publiski aizstāvēja draudzeni, kad to kritizēja par pārcelšanos uz Izraēlu. “Esmu barojusi visu PSRS, un Alla barojusi visu Krieviju,” intervijā raidījumam "Kuļturņik" saka Vaikule. Viņa atklāj daudz detaļu no savas karjeras un uzsver to, ka labais vienmēr uzvar!Pavisam drīz, jau februārī, Laima Vaikule uzstāsies vairākos koncertos Izraēlā, kur pašlaik kopā ar bērniem un vīru ir apmetusies Pugačova. Pirms tūres māksliniece ir sniegusi īsu interviju vietējiem žurnālistiem.

“Taisnīgums ir ļoti svarīga lieta. Ja nebaidies teikt to, kas tavuprāt ir taisnīgi, tad nav problēmu. Tā kā mēs abas ar Allu esam dzimušas Auna zīmē, mēs nevaram būt netaisnīgas. Esam karstas vecenes,” smaidīja 68 gadus jaunā Laima.

Māksliniece atzina, ka viņai vienmēr ir bijis viegli dalīties ar domām, kuras viņa uzskata par patiesām. “Daudzi mani nemīlēja par to. Padomju laikos vienmēr strīdējos ar mākslas padomi, kas apstiprināja programmu. Vienkārši katram ir savs ceļš ejams. Tu vai nu esi gatavs tam, ka tavs ceļš būs ērkšķains, vai neesi. Mans dzīves moto – nemelot. Es arī nemeloju. Tad ir viegli. Kad jūs nemelojat, paiet 20 gadi, un jums nav ko pārmest. Labais uzvarēs. Tā ir jābūt. Slikti, kad nav cerības, mīlestības un labestības,” spriež dziedātāja.

Starp citu, klīst baumas par to, ka Vaikule jūtoties slikti. Esot atgriezusies vecā kaite – krūts vēzis, ko viņa, kā šķita, bija uzvarējusi vairāk nekā pirms 30 gadiem. Daži saistīja Primadonnas neseno prombraukšanu ar draudzenes veselības stāvokļa kraso pasliktināšanos. Tika runāts, ka Pugačova esot īrējusi villu Jūrmalā, lai būtu tuvāk sasirgušajai Laimai un sniegtu morālu atbalstu.

Intervija notiek krievu valodā, tā Laima, šķiet, vēlējusies aptver pēc iespējas lielāku auditoriju.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Bermudu divstūris un Dvīnes izdod, protams, kārtējo hitu (VIDEO)

Nenoliedzami, katra "Bermuda divstūra" dziema paliek par hitu. Šoreiz grupa saviem faniem piedāvā jaunu singlu “Dakteris Dre”, kas tapis sadarbībā ar duetu “Dvīnes”. Kā sola mūziķi, jaunā dziesma ļaus sajust vasaras garšu jau februāra sākumā.

Izklaide Čaka muzejā būs apskatāma izstāde Mīlestības stāsts

7.februārī plkst.16 Aleksandra Čaka muzejā atklās tematisku izstādi "Mīlestības stāsts", kas veltīta Aleksandra Čaka un Mildas Grīnfeldes mīlestībai. Izstāde būs apskatāma no 8.februāra līdz 18.aprīlim.

Izklaide Kuldīgā notiks skrējiens Noskrien ziemu

19.februārī plkst.11 pie Kuldīgas Sporta manēžas notiks skrējiens "Noskrien ziemu", informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Meirupska-Eglīte.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Vīrieši kritīs pie jūsu kājām, kad nēsāsiet šo kažoku. Redziet, kas notika ar jūsu vīru!

Lasiet arī

Sabiedrība VISC informēs par aktualitātēm Krievijas pilsoņu valodas pārbaudēs un gatavošanos eksāmenu sesijai skolēniem
Rīga, 3.febr., LETA. Šodien plkst.9.30 Valsts izglītības satura centrs (VISC) informēs par galvenajām aktualitātēm, kas saistītas ar valsts valodas prasmes pārbaudes nodrošināšanu Krievijas pilsoņiem, VISC reorganizāciju un gatavošanos 2022./2023.mācību gada valsts pārbaudes darbiem un vienotās eksaminācijas IT sistēmas ieviešanai.
Sabiedrība Krimināllieta pret Mārupes mēru par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā nodota tiesai
Rīga, 2.febr., LETA. Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūra tiesai nosūtīja krimināllietu pret kādreizējā Babītes novada pašvaldības uzņēmuma "Babītes siltums" kapitāla daļu turētāja pārstāvi, bijušo novada mēru Andreju Enci (LRA) par iespējamu 37 561 eiro nelikumīgu izmaksāšanu atvaļinājuma kompensācijā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Sabiedrība Valsts prezidents: Jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu
Rīga, 2.febr., LETA. jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.