• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Klauns! Lavrovu pamatīgi izsmej Latvijas sociālajos tīklos

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
VS.LV 16:54, 24.01.2023

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs paudis dažus skaļus un ļoti aprobežotus izteicienus, ka viņš nav apmierināts ar to, ka Rietumu valstis arestē Krievijas politiķu kontus un ierēdņu bērniem neļauj mierīgi studēt Amerikas un Lielbritānijas augstskolās. Protams, tas izraisījis vētrainu reakciju un izsmieklu cilvēku vidū, kuri arī nekautrējās izteikt savu viedokli sociālajos tīklos.


Avots: EPA / LETA

“[ASV] publiski pauž, ka tie, kas sadarbojas ar Krieviju, [to] nožēlos,” teicis Sergejs Lavrovs preses konferencē runājot ar DĀR ārlietu ministri Naledi Pandoru. “Draudot un spiežot, ASV un arī angļi pārkāpj visas sarkanās līnijas. Amerikāņi draud lielām valstīm, kuras pārstāv dižas civilizācijas tūkstošgades, un ignorē to, ka šīm tautām ir nacionālais lepnums,” piemetināja Lavrovs.

“Twitter” un “TikTok” lietotāli Latvijā, kā jau demokrātiskā valstī, izsaka arī savu viedokli par Lavrova izmisīgajiem iebildumiem:

“Klaunāde. Sajūta, ka Krievijā vairs nav gudru ierēdņu,” raksta Marina.

*****

“Padomājiet tik, amerikāņi un angļi, pret kuriem protestē Krievija, esot slikti ierēdņiem tieši tāpēc, ka bloķējuši kontus Rietumu bankās un viņu bērniem liedz studēt Londonā, Ņujorkā un Parīzē! Bet, ja ļautu izmantot tautai nozagto naudu Rietumos un viņu atvasēm studēt labākajās Eiropas un ASV universitātes, viss būtu brīnišķīgi? Vienkārši smiekli nāk, līdz kādam apkaunojumam ir nolaidušies šāda līmeņa politiķi Krievijā,” prāto Anta.

*****

“Neko sev! Krievijas nacionālais lepnums, viņaprāt, ir turēt naudu Rietumos un viņu bērneļiem – studēt ASV, it kā nekas nebūtu noticis. Lūk, ko īstenībā grib krievu politiķi! Tikmēr simtiem tūkstošu mobilizēto cilvēku piespiedu kārtā iet bojā Ukrainas karā. Kauns šādiem tā dēvētā “nacionālā lepnuma nesējiem” kā Lavrovs, Putins un viņu līdzbiedri,” ir pārliecināts Andris.

*****

“Klauns, kādi vēl būtu jāpameklē! Izskatās, ka Lavrovs tagad nomainīs Galkinu uz skatuves,” uzskata Aleksandrs.

*****

“Jā, smiekli vien nāk, ko tādu lasot. Pats galvenais, lai Lavrovam ASV bankā būtu naudiņa un viņa meita studētu labākajā Lielbritānijas augstskolā. Tieši viņš ir lepnuma nesējs, bet uz pārējo tautu nospļauties. Cilvēkus piespiež karot, cilvēki iet bojā, Ukrainā tiek iznīcinātas veselas pilsētas, bet viņš nav apmierināts ar to, kas notiek ar ierēdņu kontiem bankās,” uzsver Anna.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Bermudu divstūris un Dvīnes izdod, protams, kārtējo hitu (VIDEO)

Nenoliedzami, katra "Bermuda divstūra" dziema paliek par hitu. Šoreiz grupa saviem faniem piedāvā jaunu singlu “Dakteris Dre”, kas tapis sadarbībā ar duetu “Dvīnes”. Kā sola mūziķi, jaunā dziesma ļaus sajust vasaras garšu jau februāra sākumā.

Izklaide Čaka muzejā būs apskatāma izstāde Mīlestības stāsts

7.februārī plkst.16 Aleksandra Čaka muzejā atklās tematisku izstādi "Mīlestības stāsts", kas veltīta Aleksandra Čaka un Mildas Grīnfeldes mīlestībai. Izstāde būs apskatāma no 8.februāra līdz 18.aprīlim.

Izklaide Kuldīgā notiks skrējiens Noskrien ziemu

19.februārī plkst.11 pie Kuldīgas Sporta manēžas notiks skrējiens "Noskrien ziemu", informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Meirupska-Eglīte.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Vīrieši kritīs pie jūsu kājām, kad nēsāsiet šo kažoku. Redziet, kas notika ar jūsu vīru!

Lasiet arī

Sabiedrība Valsts prezidents: Jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu
Rīga, 2.febr., LETA. jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.
Sabiedrība Stājies spēkā spriedums, ar kuru noraidīta LNB būvnieku prasību piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro
Rīga, 2.febr., LETA. Spēkā stājies Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvnieku - pilnsabiedrības "Nacionālā būvkompāniju apvienība" - prasība piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro.
Pasaule Vācijā 70 Ukrainas karavīri sāk apmācības "Patriot" izmantošanā

Vācijā ieradušies 70 Ukrainas karavīri, kas tiks apmācīti pretgaisa aizsardzības sistēmas "Patriot" izmantošanā, ko Berlīne nodos Ukrainai, lai palīdzētu tai atvairīt Krievijas gaisa uzbrukumus.