• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Informēs par jaunākajām tendencēm kultūras patēriņā

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 20:28, 24.01.2023

Kultūras ministrija (KM) un Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) 26.janvārī rīkos masu mediju pasākumu, kurā paredzēts informēt par jaunākā pētījuma "Kultūras aktivitātes barometrs 2022" rezultātiem, iezīmējot jaunākās tendences kultūras patēriņā Latvijā, informēja KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.


Foto: Facebook.

Viņa norāda, ka LKA Kultūras un mākslu institūta vadītāja Anda Laķe pasākumā iepazīstinās ar veiktā pētījuma rezultātiem un metodoloģiju. Kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA) informēs par pētījuma gaitā izdarītajiem secinājumiem, tostarp Covid-19 ietekmi uz kultūras patēriņu un līdzdalības iespējām, kā arī turpmāk veicamo kultūras patēriņa un līdzdalības sekmēšanā.

Pētījumu "Kultūras aktivitātes barometrs 2022" KM uzdevumā veikusi LKA sadarbībā ar pētījumu centru "SKDS". Pētījums ļauj iegūt un analizēt datus par auditorijas motivāciju iesaistīties kultūras aktivitātēs, tās sociāli demogrāfisko raksturojumu, mobilitāti kultūras patēriņā, apmierinātību ar pieejamo kultūras piedāvājumu un gatavību ieguldīt ģimenes budžeta līdzekļus tajās vai citās kultūras aktivitātēs.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Bermudu divstūris un Dvīnes izdod, protams, kārtējo hitu (VIDEO)

Nenoliedzami, katra "Bermuda divstūra" dziema paliek par hitu. Šoreiz grupa saviem faniem piedāvā jaunu singlu “Dakteris Dre”, kas tapis sadarbībā ar duetu “Dvīnes”. Kā sola mūziķi, jaunā dziesma ļaus sajust vasaras garšu jau februāra sākumā.

Izklaide Čaka muzejā būs apskatāma izstāde Mīlestības stāsts

7.februārī plkst.16 Aleksandra Čaka muzejā atklās tematisku izstādi "Mīlestības stāsts", kas veltīta Aleksandra Čaka un Mildas Grīnfeldes mīlestībai. Izstāde būs apskatāma no 8.februāra līdz 18.aprīlim.

Izklaide Kuldīgā notiks skrējiens Noskrien ziemu

19.februārī plkst.11 pie Kuldīgas Sporta manēžas notiks skrējiens "Noskrien ziemu", informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Meirupska-Eglīte.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Vīrieši kritīs pie jūsu kājām, kad nēsāsiet šo kažoku. Redziet, kas notika ar jūsu vīru!

Lasiet arī

Sabiedrība VISC informēs par aktualitātēm Krievijas pilsoņu valodas pārbaudēs un gatavošanos eksāmenu sesijai skolēniem
Rīga, 3.febr., LETA. Šodien plkst.9.30 Valsts izglītības satura centrs (VISC) informēs par galvenajām aktualitātēm, kas saistītas ar valsts valodas prasmes pārbaudes nodrošināšanu Krievijas pilsoņiem, VISC reorganizāciju un gatavošanos 2022./2023.mācību gada valsts pārbaudes darbiem un vienotās eksaminācijas IT sistēmas ieviešanai.
Sabiedrība Krimināllieta pret Mārupes mēru par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā nodota tiesai
Rīga, 2.febr., LETA. Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūra tiesai nosūtīja krimināllietu pret kādreizējā Babītes novada pašvaldības uzņēmuma "Babītes siltums" kapitāla daļu turētāja pārstāvi, bijušo novada mēru Andreju Enci (LRA) par iespējamu 37 561 eiro nelikumīgu izmaksāšanu atvaļinājuma kompensācijā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Sabiedrība Valsts prezidents: Jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu
Rīga, 2.febr., LETA. jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.