• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Fani nav pārliecināti, vai Alla Pugačova ir īstā Alla?

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
VS.LV 07:07, 24.01.2023

Kopš primadonna Alla Pugačova dzīvo Izraēlā, viņas vietā tēvzemē uz skatuves kāpj arvien vairāk dubultnieku, raksta mediji.


Foto: Youtube.

Daudzi fani uzskata, ka pie dziedātājas aizbraukšanas vainojams šobrīd par Krievijas kauna traipu un nodevēju nokristītais zvaigznes vīrs humorists Maksims Galkins. Galkins uz skatuves visā pasaulē klaji kritizē Krievijas varas iestādes un nežēlības Ukrainā.

Mākslinieces aizbraukšana ir kļuvusi par īstu traģēdiju uzticīgākajai publikai: galu galā, tagad viņi nevar zvaigzni redzēt TV, klausīties dziesmas un cerēt uz nejaušu tikšanos. Tagad Krievijā uz skatuves kāpj Allas dubultnieki, un nevis kaut kādi blēži, bet pašas primadonnas apstiprināti! Natālija Buinitskaja, kura jau daudzus gadus ir primadonnas dubultniece, nav pametusi biznesu. Viņu neskar kritika, viņa turpina uzstāties pasākumos un pārsteidz publiku ar vokālu, kas nav zemākā līmenī par pašu dīvu. Tas gan nav viss,- Krievijā uzrodas arvien vairāk Allas dubultnieku. Secinājums: laikam tomēr krieviem pietrūkst Allas!

Starp citu, mākslinieces izskats ilgās karjeras laikā ir mainījies tik bieži, ka faniem rodas aizdomas, vai foto un video no Izraēlas ir patiesi vai varbūt viltojums.

"Viņa neizskatās pēc Pugačovas. Viņas seja ir pavisam cita. Šī ir tik tieva! Kur viņi likuši īsto Pugačovu?" - sociālajos tīklos raksta daudzi lietotāji, kuri attēlos neatpazina savu elku.

Tiešām, Pugačova pēdējā laikā sociālajos tīklos bieži redzama bez meikapa, bet dzirdot viņas balsi video, šaubu nav - tā ir viņa.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Bermudu divstūris un Dvīnes izdod, protams, kārtējo hitu (VIDEO)

Nenoliedzami, katra "Bermuda divstūra" dziema paliek par hitu. Šoreiz grupa saviem faniem piedāvā jaunu singlu “Dakteris Dre”, kas tapis sadarbībā ar duetu “Dvīnes”. Kā sola mūziķi, jaunā dziesma ļaus sajust vasaras garšu jau februāra sākumā.

Izklaide Čaka muzejā būs apskatāma izstāde Mīlestības stāsts

7.februārī plkst.16 Aleksandra Čaka muzejā atklās tematisku izstādi "Mīlestības stāsts", kas veltīta Aleksandra Čaka un Mildas Grīnfeldes mīlestībai. Izstāde būs apskatāma no 8.februāra līdz 18.aprīlim.

Izklaide Kuldīgā notiks skrējiens Noskrien ziemu

19.februārī plkst.11 pie Kuldīgas Sporta manēžas notiks skrējiens "Noskrien ziemu", informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Meirupska-Eglīte.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Vīrieši kritīs pie jūsu kājām, kad nēsāsiet šo kažoku. Redziet, kas notika ar jūsu vīru!

Lasiet arī