• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pirmajā dienā Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
LETA 23:11, 25.11.2022

Pirmajā slēpošanas sezonas darba dienā, 24.novembrī, Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju, sacīja SIA "Ozolkalna serviss" valdes locekle Līga Rokpelne.


Ilustratīvs foto.

"Pirmā darba diena ir aizvadīta - kā parasti nedaudz satraucoša viesiem - prieks un azarts vēl jūtams gan darbiniekiem, gan pirmajiem apmeklētājiem," sacīja Rokpelne.

Kopumā Rokpelnes ieskatā pirmā sezonas darba diena aizvadīta veiksmīgi.

Tikmēr SIA "Slēpošanas un atpūtas parks "Ozolkalns"" valdes priekšsēdētājs Ģirts Kaļķis sacīja, ka trasē iespējams uzņemt vienlaicīgi 250 - 300 slēpotāju un snovotāju. Līdzšinējā pieredze rāda, ka pārsvarā apmeklētājiem patīk trasi apmeklēt brīvdienās laika posmā no plkst.13 līdz 16.

Viņš arī iesaka kalna apmeklējumam biļetes rezervēt laicīgi lietotnē "Bookla", jo pastāv risks, ka uz vietas var nākties gaidīt rindā. Nākotnē plānots kalna apmeklētāju skaitu pielāgot "Bookla" rezervācijām, līdzīgi kā tas notika Covid-19 pandēmijas ierobežojumu laikā.

"Uzskatām, ka šādu sistēmu varētu atjaunot, jo tad var saņem pilnvērtīgu pakalpojumu nestāvot rindā, tāpēc plānojam ieviest limitu uz vienlaicīgi esošo cilvēku skaitu trasē," atzīmēja Kaļķis.

Taujāts par izaicinājumiem, ar kuriem varētu nākties saskarties šajā slēpošanas sezonā, Kaļķis pauda, ka lielākās grūtības var sagādāt elektrības cenas kāpums un cilvēku pirktspējas kritums.

Lai cilvēkiem augsto elektrības cenu dēļ nebūtu jāierobežo sportiskās aktivitātes svaigā gaisā, pagaidām "Slēpošanas un atpūtas parks "Ozolkalns"" pieņēmis lēmumu necelt cenas ne nomā, ne par pacēlāju. "Taču, ja nevarēsim savilkt galus, būsim spiesti to darīt," atzīmēja Kaļķis.

Jau ziņots, ka Cēsu pusē 24.novembrī atklāta slēpošanas sezona.

Vienlaikus citi aptaujātie slēpošanas trašu īpašnieki lielākoties norādīja, ka trases plāno atvērt decembra sākumā, ja būs tam atbilstoši laika apstākļi.

Nozares pārstāvji aicina slēpošanas trašu aktualitātēm sekot līdzi kalnu tīmekļvietnēs un sociālo mediju platformās.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Bermudu divstūris un Dvīnes izdod, protams, kārtējo hitu (VIDEO)

Nenoliedzami, katra "Bermuda divstūra" dziema paliek par hitu. Šoreiz grupa saviem faniem piedāvā jaunu singlu “Dakteris Dre”, kas tapis sadarbībā ar duetu “Dvīnes”. Kā sola mūziķi, jaunā dziesma ļaus sajust vasaras garšu jau februāra sākumā.

Izklaide Čaka muzejā būs apskatāma izstāde Mīlestības stāsts

7.februārī plkst.16 Aleksandra Čaka muzejā atklās tematisku izstādi "Mīlestības stāsts", kas veltīta Aleksandra Čaka un Mildas Grīnfeldes mīlestībai. Izstāde būs apskatāma no 8.februāra līdz 18.aprīlim.

Izklaide Kuldīgā notiks skrējiens Noskrien ziemu

19.februārī plkst.11 pie Kuldīgas Sporta manēžas notiks skrējiens "Noskrien ziemu", informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Meirupska-Eglīte.

Izklaide Ceturtdienas joku deva

Vīrieši kritīs pie jūsu kājām, kad nēsāsiet šo kažoku. Redziet, kas notika ar jūsu vīru!

Lasiet arī

Sabiedrība Valsts prezidents: Jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu
Rīga, 2.febr., LETA. jāmazina birokrātiskais slogs, kas apgrūtina un sadārdzina inovāciju ieviešanu, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.
Sabiedrība Stājies spēkā spriedums, ar kuru noraidīta LNB būvnieku prasību piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro
Rīga, 2.febr., LETA. Spēkā stājies Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvnieku - pilnsabiedrības "Nacionālā būvkompāniju apvienība" - prasība piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro.
Pasaule Vācijā 70 Ukrainas karavīri sāk apmācības "Patriot" izmantošanā

Vācijā ieradušies 70 Ukrainas karavīri, kas tiks apmācīti pretgaisa aizsardzības sistēmas "Patriot" izmantošanā, ko Berlīne nodos Ukrainai, lai palīdzētu tai atvairīt Krievijas gaisa uzbrukumus.