• Olita,
  • Rita,
  • Vita
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


TV24 ēterā atgriežas raidījums “Uz līnijas”

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
BB.LV 07:57, 30.09.2022

3. oktobrī TV24 ēterā atgriežas skatītāju iecienītais raidījums “Uz līnijas”, kurā kā ierasts balss tiek dota arī skatītājiem – zvanot vai rakstot savu jautājumus un komentāros ētera laikā varēs uzdiet ikviens!


Raidījums “Uz līnijas” no 3. oktobra katru darbadienas vakaru tiešraidē plkst. 18:30 kanālā TV24.

"Uz Līnijas” ir interaktīvs televīzijas raidījums, kurā katru darba dienas vakaru uz sarunu aicināti viesi, lai runātu par valstī aktuālām tēmām un sniegtu atbildes uz jautājumiem par procesiem, kas ietekmē sabiedrības ikdienu. “Uz Līnijas” sevi jau pierādījis, kā raidījums, kas palīdz sabiedrībai padziļināti izprast ikdienas svarīgākās ziņas un notikumus.

Viesi iztaujās, skatītāju zvanus un WhatsApp ziņas pieņems raidījuma vadītājs Jānis Labucs. Raidījuma mērķis ir nojaukt robežu starp televīziju, presi un skatītāju, ļaujot ikvienam uzdot ētera viesim sev interesējošos jautājumus visas tiešraides laikā.

Lai jautājumi vienmēr sasniegtu raidījuma vadītāju, "Uz Līnijas” aicina skatītājus savā kontaktu sarakstā pievienot TV24 studijas tālruni 67630301 un studijas “WhatsApp” telefona numuru 20019275.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Kalnciema kvartālā notiks Ziemassvētku tirgus un Mākslas medības

Kalnciema kvartālā no šodienas līdz 31.decembrim norisināsies Ziemassvētku tirgus un "Mākslas medības", informēja pasākuma rīkotāji.

Izklaide Jenny May, Juris Vizbulis, Kaspars Markčevics apvienojas Ziemassvētku koncertiem

Tuvojoties svētku laikam, apvienojušies trīs dažādu mūzikas žanru izpildītāji: klasiskās mūzikas dziedātājs tenors Juris Vizbulis, šarmantā popmūzikas dziedātāja Jenny May un samtainās balss īpašnieks – Kaspars Markševics.

Izklaide Pirmajā dienā Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju

Pirmajā slēpošanas sezonas darba dienā, 24.novembrī, Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju, sacīja SIA "Ozolkalna serviss" valdes locekle Līga Rokpelne.

Izklaide Izveidots trīsdimensiju Adventes kalendārs

Turpinot iecienītu tradīciju, Rundāles pils muzejs gada nogalē piedāvā ieskatīties trīsdimensiju Adventes kalendārā muzeja mājaslapā, nformēja Rundāles pils muzeja pārstāve Andra Jakoviča.

Lasiet arī

Sabiedrība Latvijas vēstniece Kiprā būs Ieva Briede

Valsts prezidents Egils Levits pagājušajā nedēļā uzticējis Latvijas vēstnieces pienākumus Kiprā veikt Ievai Briedei, kura ir arī Latvijas vēstniece Grieķijā.

Izklaide Pirmdienas joku deva

Smejies vesels!

Sabiedrība Pirmdiena būs mākoņaina, vietām nedaudz snigs

Jaunā nedēļa Latvijā meteoroloģisko laika apstākļu ziņā sāksies pelēcīgu dienu - gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli, debesis aizklās mākoņi, bet vietām iespējams neliels sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.