• Olita,
  • Rita,
  • Vita
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Salaspilī atklās brīvā laika pavadīšanas vietu jauniešiem

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
BB.LV 11:18, 28.09.2022

30. septembrī plkst. 11:00 Salaspilī, zirgu stallī "Piķurgas", tiks atklāta atpūtas vieta cilvēkiem ar speciālajām vajadzībām un viņu tuviniekiem, aģentūru LETA informēja Salaspils bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrības "Zelta atslēdziņa" valdes priekšsēdētāja Žanna Prošina.


Publicitātes foto.

Pasākuma dalībniekiem būs iespējams iepazīties ar teritoriju, aplūkot izveidoto atpūtas vietu, paglaudīt dzīvniekus un doties izjādē ar zirgiem. Apmeklētājus sagaida arī muzikāls priekšnesums un nelielas uzkodas.

Atpūtas vieta izveidota ar Salaspils novada pašvaldības līdzfinansējumu, Salaspils bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrībai "Zelta atslēdziņa" sadarbībā ar SIA "Equiland" īstenojot projektu "Brīvā laika pavadīšanas vietas izveide bērniem un jauniešiem invalīdiem".

Īstenojot projektu, veikti pielāgošanas darbi telpai, kurā bērni, jaunieši un viņu tuvinieki un draugi varēs pavadīt savu brīvo laiku, svinēt svētkus vai satikties ar draugiem.

Salaspils bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība "Zelta atslēdziņa" dibināta 2006.gadā. Tā apvieno vairāk nekā 30 ģimenes, kurās aug bērni un jaunieši ar speciālajām vajadzībām.

Biedrība aktīvi darbojas, lai aizstāvētu šo ģimeņu intereses un atgādinātu par "mūžīgo bērnu" vajadzībām.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Kalnciema kvartālā notiks Ziemassvētku tirgus un Mākslas medības

Kalnciema kvartālā no šodienas līdz 31.decembrim norisināsies Ziemassvētku tirgus un "Mākslas medības", informēja pasākuma rīkotāji.

Izklaide Jenny May, Juris Vizbulis, Kaspars Markčevics apvienojas Ziemassvētku koncertiem

Tuvojoties svētku laikam, apvienojušies trīs dažādu mūzikas žanru izpildītāji: klasiskās mūzikas dziedātājs tenors Juris Vizbulis, šarmantā popmūzikas dziedātāja Jenny May un samtainās balss īpašnieks – Kaspars Markševics.

Izklaide Pirmajā dienā Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju

Pirmajā slēpošanas sezonas darba dienā, 24.novembrī, Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju, sacīja SIA "Ozolkalna serviss" valdes locekle Līga Rokpelne.

Izklaide Izveidots trīsdimensiju Adventes kalendārs

Turpinot iecienītu tradīciju, Rundāles pils muzejs gada nogalē piedāvā ieskatīties trīsdimensiju Adventes kalendārā muzeja mājaslapā, nformēja Rundāles pils muzeja pārstāve Andra Jakoviča.

Lasiet arī

Sabiedrība Traģēdija Latgalē! No akas izcelts miris cilvēks

Latgalē svētdien no akas izcelts bojāgājis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pasaule Varšavā pie Krievijas vēstniecības atklāta Krievijas agresijas upuru aleja

Varšavā velo un pastaigu maršruts pie Krievijas vēstniecības nodēvēts par Krievijas agresijas upuru aleju, paziņojis Polijas specdienestu koordinācijas ministra pārstāvis Staņislavs Žarins.

Sabiedrība Latvijas vēstniece Kiprā būs Ieva Briede

Valsts prezidents Egils Levits pagājušajā nedēļā uzticējis Latvijas vēstnieces pienākumus Kiprā veikt Ievai Briedei, kura ir arī Latvijas vēstniece Grieķijā.