• Olita,
  • Rita,
  • Vita
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Magone vairs nav ne Burka, ne Šutoviene

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
BB.LV 11:37, 28.09.2022

Dažādu šovu zvaigzne Magone Burka lēmusi oficiāli mainīt uzvārdu, liecina ieskats šova "Slavenības. Bez filtra" jaunākajā sērijā.


Foto: 1188.lv

Magone nolēmusi mainīt uzvārdu gan sev, gan vecākajam dēlam Raimondam. "Viņam nākas ciest līdzīgi kā man skolā. Bērniņš ir izvēlējies pats tēta uzvārdu - tas viņam arī tiks dots," saka Magone, kura pati kļūs par Liedeskalnu, bet dēls - par Vītolu.

Pēc iznākšanas no dzimtsarakstu nodaļas Magone lepni saka: "Ardievu, Magone Burka! Turpmāk es esmu Magone Liedeskalna!"

"Iegāja viens cilvēks, iznāca cits ārā. Principā, tu dzimsti no jauna. Tā dzīve, kas tur bija - visas bēdas, skeleti lien, grāb, rausta mani... Es gribu dzīvi labāku! Es gribu dzīvi tāda, kāda man ir paredzēta, kādu esmu pelnījusi!" ar asarām acīs saka Magone. "Jauna dzīve, jauna es pati!"

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Jenny May, Juris Vizbulis, Kaspars Markčevics apvienojas Ziemassvētku koncertiem

Tuvojoties svētku laikam, apvienojušies trīs dažādu mūzikas žanru izpildītāji: klasiskās mūzikas dziedātājs tenors Juris Vizbulis, šarmantā popmūzikas dziedātāja Jenny May un samtainās balss īpašnieks – Kaspars Markševics.

Izklaide Pirmajā dienā Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju

Pirmajā slēpošanas sezonas darba dienā, 24.novembrī, Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju, sacīja SIA "Ozolkalna serviss" valdes locekle Līga Rokpelne.

Izklaide Izveidots trīsdimensiju Adventes kalendārs

Turpinot iecienītu tradīciju, Rundāles pils muzejs gada nogalē piedāvā ieskatīties trīsdimensiju Adventes kalendārā muzeja mājaslapā, nformēja Rundāles pils muzeja pārstāve Andra Jakoviča.

Izklaide Jelgavas un Bauskas novados varēs skatīties amatierteātru izrādes

Nedēļas nogalē Jelgavas un Bauskas novados varēs skatīties amatierteātru izrādes, ziņo pašvaldībās.

Lasiet arī

Sabiedrība Ar reģionālās nozīmes autobusiem deviņos mēnešos pārvadāts par 26,1% vairāk pasažieru

Latvijā ar reģionālās nozīmes autobusiem šogad deviņos mēnešos pārvadāti 15,89 miljoni pasažieru, kas ir par 26,1% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021.gadā, liecina Autotransporta direkcijas publiskotā informācija.

Sabiedrība Forumā 5G Techritory parakstīs memorandus par ūdeņraža, metapilsētas un mikroshēmu tehnoloģiju attīstīšanu Latvijā

Tehnoloģiju forumā 5G Techritory, kas no 29.novembra līdz 30 novembrim norisināsies Rīgā, iecerēts parakstīt sadarbības memorandus par ūdeņraža tehnoloģiju attīstību, metapilsētas izveidi un Latvijas iespējām piedalīties mikroshēmu ražošanā, intervijā aģentūrai LETA sacīja foruma programmas direktors Neils Kalniņš.

Sabiedrība Otrdien diskutēs par reliģisko brīvību un daudzveidību

Otrdien, 29.novembrī, plkst.10 kafejnīcā "Paviljons Ziedoņdārzs" norisināsies diskusija "Reliģiju un konfesiju dialogs Latvijā" par reliģiju daudzveidību un to nozīmi sabiedrībā, informēja Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) pārstāve Zane Jēkabsone.