• Olita,
  • Rita,
  • Vita
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


"Pink Floyd" dibinātājs Voterss Putinu sūta d***

Teksta izmērs Aa Aa
Izklaide
BB.LV 19:55, 27.09.2022

Angļu mūziķis un rokgrupas "Pink Floyd" dibinātājs Rodžers Voterss uzrakstījis atklātu vēstuli Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, mudinot Kremļa saimnieku izbeigt karu Ukrainā.


"Pink Floyd" dibinātājs Rodžers Voterss.

"Mani bieži lūdz rakstīt Jums, tad lūk: Pirmkārt, vai jūs gribat, lai karš beigtos? Ja jūs atbildētu "Jā, lūdzu", tad tas uzreiz uzdevumu stipri atvieglotu," sociālajā tīklā "Facebook" publicētajā vēstulē raksta Voterss.

Ja Putins teiktu, ka Krievijai nav "tālāku teritoriālu interešu, atskaitot Krimas, Doneckas un Luhanskas krievvalodīgo drošību", tas uzdevumu stipri atvieglotu.

"Es zinu dažus cilvēkus, kas uzskata, ka Jūs gribat sagrābt visu Eiropu, sākot no Polijas un pārējām Baltijas valstīm. Ja tas ir tā, tad ej d***t. Mēs visi varētu pārstāt spēlēt ārkārtīgi bīstamo kodolspēli, kurā, kā šķiet, ir ļoti ērti "vanagiem" Atlantijas okeāna abās pusēs. Vienkārši uzspridziniet viens otru un pasauli gabalu gabalos. Problēma ir tā, ka man ir bērni un mazbērni. Tāpat kā vairākumam manu brāļu un māsu visā pasaulē, nevienam no mums tāds iznākums nepatiks."

Gadījumā, ja tiks noslēgts miera līgums ar Ukrainu, Krievijai ir jāapsola vairs nekur neiebrukt, uzsver Voterss.

"Es zinu, ka ASV un NATO ir iebrukušas citās suverēnās valstīs vienā acumirklī par dažiem bareliem naftas, bet tas nenozīmē, ka arī Jums tā ir jādara. Jūsu iebrukums Ukrainā pārsteidza mani nesagatavotu, tas ir pretīgs agresijas karš, izprovocēts vai nē," norāda mūziķis.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Izklaide Kalnciema kvartālā notiks Ziemassvētku tirgus un Mākslas medības

Kalnciema kvartālā no šodienas līdz 31.decembrim norisināsies Ziemassvētku tirgus un "Mākslas medības", informēja pasākuma rīkotāji.

Izklaide Jenny May, Juris Vizbulis, Kaspars Markčevics apvienojas Ziemassvētku koncertiem

Tuvojoties svētku laikam, apvienojušies trīs dažādu mūzikas žanru izpildītāji: klasiskās mūzikas dziedātājs tenors Juris Vizbulis, šarmantā popmūzikas dziedātāja Jenny May un samtainās balss īpašnieks – Kaspars Markševics.

Izklaide Pirmajā dienā Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju

Pirmajā slēpošanas sezonas darba dienā, 24.novembrī, Ozolkalnu apmeklējuši aptuveni 80 apmeklētāju, sacīja SIA "Ozolkalna serviss" valdes locekle Līga Rokpelne.

Izklaide Izveidots trīsdimensiju Adventes kalendārs

Turpinot iecienītu tradīciju, Rundāles pils muzejs gada nogalē piedāvā ieskatīties trīsdimensiju Adventes kalendārā muzeja mājaslapā, nformēja Rundāles pils muzeja pārstāve Andra Jakoviča.

Lasiet arī

Pasaule Varšavā pie Krievijas vēstniecības atklāta Krievijas agresijas upuru aleja

Varšavā velo un pastaigu maršruts pie Krievijas vēstniecības nodēvēts par Krievijas agresijas upuru aleju, paziņojis Polijas specdienestu koordinācijas ministra pārstāvis Staņislavs Žarins.

Sabiedrība Latvijas vēstniece Kiprā būs Ieva Briede

Valsts prezidents Egils Levits pagājušajā nedēļā uzticējis Latvijas vēstnieces pienākumus Kiprā veikt Ievai Briedei, kura ir arī Latvijas vēstniece Grieķijā.

Izklaide Pirmdienas joku deva

Smejies vesels!