• Margarita,
  • Margrieta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Gatavojamies «Vīru spēlēm» Ķegumā (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
VS.LV 14:21, 10.07.2024


Īpašu vērību šogad pievērš mentālajai veselībai.


Gaidāmas spēka sacensības un ne tikai.

3.augustā, Ķeguma pludmalē Ogres novada pašvaldības Ķeguma pilsētas pārvaldes struktūrvienība Ķeguma Tautas nams piedāvā apmeklēt par labu un veselīgu tradīciju kļuvušo sporta un izklaides festivālu "Vīru spēles 2024", kurā norisināsies cīnīšanās vairākās disciplīnās un dažādi izklaides un mūzikas pasākumi. Bokss, motobols, moto šovs, jahtu regate, smaiļošana, DJ cīņas, Noratlons, virves vilkšana, masreslings, repera Ozola koncerts un daudzi citi notikumi gaidāmi Ķeguma pludmalē. Festivāls apmeklētājiem būs pieejams bez maksas.

"Vīru spēles" notiks jau piekto gadu un sesto reizi. Viens no festivāla mērķiem ir ikvienam atgādināt par cīņu pašam ar sevi - cīņu, kurā caur uzdrīkstēšanos un drosmi tiek pārvarētas bailes un negribēšana. "Vīru spēles" arī šogad pulcēs kuplu viesu skaitu, rūdītus sportistus no dažādām valstīm, kā arī tos drosmīgos, kuri pirmo reizi uzdrošināsies pieteikties kādā no disciplīnām.

Svinīga festivāla atklāšana notiks plkst.16.00, bet apmeklētāji ir aicināti ierasties daudz agrāk - pirmās sacensības - Noratlons jau no plkst.9.00 un ritēs visas dienas garumā.

"Vīru spēles 2024" atklās ekstrēmais moto šovs AG XTREME. Sportistu sniegumu būs iespējams vērot "Astarte-Nafta" boksa sacensībās, "Spēka Nora" Noratlonā, jahtu regatē, kas notiks sadarbībā ar Lielvārdes Jahtu klubu, smaiļošanas sacensībās, kas veidotas ar biedrību "Ūdens bāze", kā arī dāmu volejbolā, kas risināsies sadarbībā ar Ogres novada sporta centru. Sacensību runas vīrs - Andra Kraujas.

Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties un iegūt balvas vairākās citās disciplīnās: auto izstādē-konkursā "Autonazis", piedzīvot vēl nebijušu, "Bass Baltic" rīkotu auto decibelu parādi, motoorientēšanās sacensībās, virves vilkšanas izaicinājumā individuālajā sniegumā, kas top sadarbībā ar Latvijas virves vilkšanas federāciju, masreslinga turnīrā, kas rīkots sadarbībā ar Latvijas Masreslinga federāciju, roku laušanās sacensībās "Skolotāja Ābola kauss" Ķeguma sporta leģendas, skolotāja Artūra Ābola vadībā, kā arī "čikāšanās" čempionātā, kas notiks sadarbībā ar biedrību ROKA, svarabumbu celšanas sacensībās un cirvju mešanā, kas notiks kopā ar "Axe Factory Riga".

Festivālā varēs arī vērot vēl nebijušu nākotnes futbolu - motobolu. Savukārt bērniem un jauniešiem būs iespēja piedalīties aktivitātēs Ķeguma Jauniešu domes organizētajā jauniešu kvartālā.

Īpašu vērību šogad VĪRU SPĒĻU komanda pievērš mentālajai veselībai. Sadarbībā ar mentālās veselības organizāciju OGLE un citām mentālās veselības organizācijām un jomas ekspertiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja caur diskusijām, sarunām un fiziskām aktivitātēm uzzināt par psihisko veselību Latvijā un tās nozīmi sportā un ikdienā.

"Vīru spēļu" skatuve skanēs visas dienas garumā. Jau trešo gadu "Vīru spēļu" komanda sadarbībā ar Rīgas DJ skolu, "Livland Group" un "Digisound Latvija" izaicinās jaunos Latvijas dīdžejus piedalīties DJ cīņā jeb batlā.

Festivāla noslēgumā uz "Vīru spēļu" skatuves kāps latviešu "whateverrock" grupa "Māra Dagne" un Latvijas hip-hopa leģenda Ozols. Savukārt gurnus deju ritmos visas dienas garumā iekustinās DJ EK, kas ir arī pirmā "Vīru spēļu DJ Battle 2022" uzvarētājs, kā arī ar DJ setu uzstāsies arī "Vīru spēļu DJ Battle 2023" uzvarētāja DJ Pulss.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Jūlijs ir tomātu mēnesis, Āgenskalna tirgū notiks garšas meistarklase (+VIDEO)

Uzturs spēlē būtisku lomu cilvēka veselības un labsajūtas uzturēšanā.

Interesanti fakti Iespējams, būs jāglābj NASA astronauti, kas «nav iestrēguši» SKS

Abiem astronautiem, kuri orbītā ieradās ar kosmosa kuģi "Boeing Starliner", bija paredzēts atgriezties uz Zemes jūnijā. Tomēr tagad viņi kosmosā uzturēsies vismaz līdz augusta vidum.

Interesanti fakti Latvija ir zirgu un jāšanas sporta zeme, to pierādīs Inčukalnā (+VIDEO)

Jāšana ar koka zirgiem (hobby horse) pasaulē kļūst arvien populārāka, šogad arī pie mums tā ir iekļauta sacensību programmā.

Interesanti fakti Laiks uz Mēness rit ātrāk nekā uz Zemes. Par cik daudz?

Lai nākotnē varētu veiksmīgi izpētīt Zemes pavadoni, ir ļoti svarīgi saprast, cik precīzi laiks plūst uz Mēness.

Lasiet arī