• Margarita,
  • Margrieta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Baiba Sipeniece-Gavare izstrādāja recepti pret garlaicību (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
VS.LV 12:03, 09.07.2024


Smiekli pagarina mūžu un uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti.


Skatuves zvaigzne prot uzmundrināt savus tautiešus.

Latvijas komiķi, improvizatori un TV personības gatavojas lielākajam komēdiju pasākumam Rudens Depresija 2024, kas notiks gada tumšākajā laikā novembrī. Pasākumā dalību apstiprinājuši arī Baiba Sipeniece-Gavare, Krivenchy un citi mākslinieki. Smiekli, aizraujoša improvizācija un muzikāls baudījums izrādēs tikai divus vakarus - 2.novembrī Jelgavā un 9.novembrī Liepājā.

Pazīstamie Latvijas komiķi un mūziķi aicina uz prieka pilniem humora un izklaides vakariem Rudens Depresija 2024, kur piedāvās baudīt vislabāko no viņu programmām. Pasākuma dalībnieki - Stand-up no COMEDY LATVIA, Rūdolfs Kugrēns, Jānis Kreičmanis, Improvizācijas teātris SPIEDIENS, Baiba Sipeniece - Gavare, Krivenchy un citi. Pasākuma vakara vadītājs - Renārs Zeltiņš. Par muzikālo noskaņu Jelgavā parūpēsies Toms Grēviņš, bet Liepājā mīlas retrīta burvji - grupa Mazais Princis. Mākslinieku sastāvs katrā norises vietā gan nedaudz atšķiras.

Pasākuma organizatori stāsta, ka ir pierādīts, ka smiekli pagarina mūžu un uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti. Tieši tāpēc laikā, kad dienas ir kļuvušas īsas, aiz loga pūš dzestrie rudens vēji, apkure varbūt vēl nav pieslēgta, un sajūta, ka tikai solis līdz depresijai - humora un izklaides vakars Rudens Depresija 2024 ir īstā izvēle, lai atstātu aiz muguras rudens melanholiju un uzlādētu sevi ar pozitīvām emocijām.

2023.gadā komiķu apvienība "Comedy Latvia" pasākumam Rudens Depresija 2023 piešķīra titulu - Gada notikums komēdijā 2023. Rudens depresija 2024. - divās izrādēs Jelgavā 2. Novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā un Liepājā Olimpiskā centra arēnā 9.novembrī.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Jūlijs ir tomātu mēnesis, Āgenskalna tirgū notiks garšas meistarklase (+VIDEO)

Uzturs spēlē būtisku lomu cilvēka veselības un labsajūtas uzturēšanā.

Interesanti fakti Iespējams, būs jāglābj NASA astronauti, kas «nav iestrēguši» SKS

Abiem astronautiem, kuri orbītā ieradās ar kosmosa kuģi "Boeing Starliner", bija paredzēts atgriezties uz Zemes jūnijā. Tomēr tagad viņi kosmosā uzturēsies vismaz līdz augusta vidum.

Interesanti fakti Latvija ir zirgu un jāšanas sporta zeme, to pierādīs Inčukalnā (+VIDEO)

Jāšana ar koka zirgiem (hobby horse) pasaulē kļūst arvien populārāka, šogad arī pie mums tā ir iekļauta sacensību programmā.

Interesanti fakti Laiks uz Mēness rit ātrāk nekā uz Zemes. Par cik daudz?

Lai nākotnē varētu veiksmīgi izpētīt Zemes pavadoni, ir ļoti svarīgi saprast, cik precīzi laiks plūst uz Mēness.

Lasiet arī