• Egija,
  • Egmonts,
  • Egons,
  • Henrihs,
  • Henriks
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīgas Zooloģiskais dārzs svētdien sola īpašu aktivitāti (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
VS.LV 07:53, 16.06.2024


Būs sarunas ar izglītības kuratoriem par ekosistēmu mijiedarbību, sugu saglabāšanu.


Pasteidzieties satikt jaukus dzīvniekus.

Svētdien, 16.jūnijā no plkst.12.00 līdz 16.00 programmas "Liec mani mierā" ietvaros Rīga ZOO izglītības speciālisti piedāvās sarunas par savvaļas dzīvnieku mazuļiem, to glābšanu un reizēm, kad labāk tos neaiztikt un kādos gadījumos vērsties pie zoodārza.

Šajā dienā darbosies arī sietspiedes darbnīca, kuras vadītāja, Rīga ZOO grafiskā dizainere Māra Viška palīdzēs apdrukāt līdzpaņemtu apģērbu vai aksesuāru ar lakonisko un dziļdomīgo Rīga ZOO Roņu dienu saukli "Liec mani mierā", kas attiecināms uz roņu mazuļu netraucēšanu laikā, kad tie atpūšas pludmalē. Pašiem mazākajiem būs sagatavotas darba un krāsojamās lapas.

Līdzās sietspiedes darbnīcai darbosies kukaiņu izpētes stacija, kurā Latvijas Entomoloģijas biedrība ar stereomikroskopa palīdzību ļaus ielūkoties acīs mušai, kā arī rādīs snuķus, kas nepieder ziloņiem un ļaus saredzēt matiņus uz kukaiņu kājām, ar kuru palīdzību tiek veikta apputeksnēšana. Savukārt apputeksnētāju stendā varēs uzzināt par dažādajiem ziedmīļu veidiem, to pielāgojumiem un barošanos. Pasākumu ciklu "Ziedmīļi" finansiāli atbalsta Latvijas Vides un aizsardzības fonds.

Nolūkā veicināt izglītības un zinātnes sasniegumu popularizēšanu, ar īpašu, speciāli notikumam veidotu programmu, Rīga ZOO būs sastopams Vides izglītības konceptvietā "Šūna". Aktivitātes paredzētas visai ģimenei, piedāvājot piedalīties dzīvnieku monitoringā, burtiski iekāpjot pētnieka zābakos, izveidot vidi bagātinošu rotaļlietu dzīvniekam, apskatīt, kā UV staru gaismā fluoriscē pūce, uzzināt vairāk par Rīga ZOO attīstības plānu "Masterplan 2035" un sietspiedes darbnīcā papildināt sava apģērba vai aksesuāra dizainu.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Latvijā saimnieces savus ledusskapjus pārskata vasarā (+VIDEO)

Rectpte N 1: zveidojiet sarakstu ar iecienītajām maltītēm.

Interesanti fakti Jūlijs ir tomātu mēnesis, Āgenskalna tirgū notiks garšas meistarklase (+VIDEO)

Uzturs spēlē būtisku lomu cilvēka veselības un labsajūtas uzturēšanā.

Interesanti fakti Iespējams, būs jāglābj NASA astronauti, kas «nav iestrēguši» SKS

Abiem astronautiem, kuri orbītā ieradās ar kosmosa kuģi "Boeing Starliner", bija paredzēts atgriezties uz Zemes jūnijā. Tomēr tagad viņi kosmosā uzturēsies vismaz līdz augusta vidum.

Interesanti fakti Latvija ir zirgu un jāšanas sporta zeme, to pierādīs Inčukalnā (+VIDEO)

Jāšana ar koka zirgiem (hobby horse) pasaulē kļūst arvien populārāka, šogad arī pie mums tā ir iekļauta sacensību programmā.

Lasiet arī

Sabiedrība Rīgas Zoodārzs būs slēgts arī otrdien

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs arī otrdien, 19.decembrī, vēl netiks atvērts apmeklētājiem, bet no trešdienas darboties atsāks, liecina zoodārza paziņojums sociālajā tīklā "Instagram".

Sabiedrība Lūstošo koku dēļ Rīgas Zoodārzs slēgts arī pirmdien

Lūstošo koku dēļ Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs pirmdien ir slēgts apmeklētājiem, aģentūru LETA informēja zoodārza pārstāvji.

Sabiedrība Lūstošo koku dēļ svētdien slēgts Rīgas Zoodārzs

Lūstošo koku dēļ Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs svētdien ir slēgts apmeklētājiem.

Kultūra Zoodārza dzīvnieku pulkam pievienojas roņu mazulis

Janvāra beigās Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza pelēko roņu ģimenei piedzimis roņu mazulis, aģentūru LETA informēja zoodārzā.