• Laila,
  • Lavīze,
  • Luīze
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju pietiek laika aktivitātēm ārpus darba

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
VS.LV 14:20, 09.12.2023


Lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju pietiek laika aktivitātēm ārpus darba, liecina aptaujas dati.


Foto: LETA

Aptaujā 31% respondentu norādījis, ka viņam pietiek laika aktivitātēm ārpus darba. Vecumā no 18 līdz 49 gadiem tādu vidēji ir 33 līdz 36%, bet vecākās grupās nedaudz mazāk. Visvairāk pozitīvu atbilžu uz šo jautājumu snieguši Rīgas - 35%, Pierīgas - 32%, Latgales - 32% iedzīvotāji.

Savukārt 14% respondentu atzīst, ka viņiem nepietiek laika aktivitātēm ārpus darba, bet vēl 28% norādījuši, ka viņiem drīzāk nepietiek laika aktivitātēm ārpus darba. Tā visvairāk atbildējuši vecuma grupā no 50 līdz 59 gadiem - 34%, bet iedzīvotāji no 40 līdz 49 gadiem šādi atbildējuši 32%, pārējās vecuma grupās mazāk. To cilvēku skaits, kuri atzinuši, ka laika aktivitātēm ārpus darba nepietiekami, visvairāk jeb 32% ir Kurzemē un 31% Zemgalē, bet Latgalē un Vidzemē šādi atbildējuši tikai 23%.

14% respondentu pārliecinoši norādījuši, ka laika aktivitātēm ārpus darba nav pietiekami, un tā uzskata gados jaunākie no 18 līdz 29 gadiem - 19%, kā arī iedzīvotāji no Latgales - 17%, Vidzemes - 15%, Kurzemes - 15%.

Savukārt 9% bijis grūti pateikt, vai viņiem pietiek laika aktivitātēm ārpus darba, vēl 9% atbildējuši, ka nestrādā.

Reprezentatīvu iedzīvotāju aptauja "Mēness aptieka" sadarbībā ar pētījumu aģentūru "Norstat" 2023.gada oktobrī veikta visā Latvijā, aptaujājot 1001 iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 74 gadiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti OECD augstu novērtē Latviju digitālās identitātes jomā

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) augstu novērtējusi Latviju digitālās identitātes jomā, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Interesanti fakti Āboltiņa vēstnieces gaitas turpinās Nīderlandē

Līdzšinējā Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa savas darba gaitas turpinās kā vēstniece Nīderlandē.

Interesanti fakti Ko sagaidīt unikālā Papes parka 10 tūkstošus hektāru platībā (+VIDEO)

Papes ezers ir lagūnas tipa sekls ezers – nozīmīga Eiropas Savienībā.

Interesanti fakti Advokāts turpina tiesāties ar Okupācijas muzeju par piecu eiro atmaksu

Rīgas apgabaltiesa 17.septembrī plkst.10 plāno sākt skatīt advokāta Renāra Brieža prasību pret Okupācijas muzeju par ekspozīcijas saturu un piecu eiro atmaksu, ko viņš iztērējis par ieejas biļeti, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Lasiet arī

Ekonomika PMLP varēs uz laiku aizliegt darba devējam uzaicināt ārzemniekus

Valdība otrdien atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) sagatavotos grozījumus imigrācijas likumā, kas paredz tiesības Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) pieņemt lēmumu par aizliegumu uz laiku līdz vienam gadam fiziskai vai juridiskai personai uzaicināt ārzemniekus, ja konstatēts, ka ir pārkāpti ar ārzemnieka ieceļošanu un uzturēšanos saistītie normatīvi.

Ekonomika Augulis: Latvijas darba tirgu nāksies atvērt ārvalstu strādājošajiem

Latvijas darba tirgus nāksies atvērt ārvalstu strādājošajiem, jo mūsu valstī trūkst darbinieku, šorīt intervijā TV3 vērtēja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Ekonomika Latvijā 2.ceturksnī bijis straujš darbaspēka izmaksu pieaugums (+INFOGRAFIKA)

Vidējās stundas darbaspēka izmaksas Latvijā šogad otrajā ceturksnī, salīdzinot ar attiecīgo ceturksni pērn, pieauga par 12,2%, kas ir straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā (ES) un eirozonā vidēji, liecina ES statistikas biroja "Eurostat" piektdien publiskotie dati.