• Nils,
  • Viktors
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju pietiek laika aktivitātēm ārpus darba

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
VS.LV 14:20, 09.12.2023


Lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju pietiek laika aktivitātēm ārpus darba, liecina aptaujas dati.


Foto: LETA

Aptaujā 31% respondentu norādījis, ka viņam pietiek laika aktivitātēm ārpus darba. Vecumā no 18 līdz 49 gadiem tādu vidēji ir 33 līdz 36%, bet vecākās grupās nedaudz mazāk. Visvairāk pozitīvu atbilžu uz šo jautājumu snieguši Rīgas - 35%, Pierīgas - 32%, Latgales - 32% iedzīvotāji.

Savukārt 14% respondentu atzīst, ka viņiem nepietiek laika aktivitātēm ārpus darba, bet vēl 28% norādījuši, ka viņiem drīzāk nepietiek laika aktivitātēm ārpus darba. Tā visvairāk atbildējuši vecuma grupā no 50 līdz 59 gadiem - 34%, bet iedzīvotāji no 40 līdz 49 gadiem šādi atbildējuši 32%, pārējās vecuma grupās mazāk. To cilvēku skaits, kuri atzinuši, ka laika aktivitātēm ārpus darba nepietiekami, visvairāk jeb 32% ir Kurzemē un 31% Zemgalē, bet Latgalē un Vidzemē šādi atbildējuši tikai 23%.

14% respondentu pārliecinoši norādījuši, ka laika aktivitātēm ārpus darba nav pietiekami, un tā uzskata gados jaunākie no 18 līdz 29 gadiem - 19%, kā arī iedzīvotāji no Latgales - 17%, Vidzemes - 15%, Kurzemes - 15%.

Savukārt 9% bijis grūti pateikt, vai viņiem pietiek laika aktivitātēm ārpus darba, vēl 9% atbildējuši, ka nestrādā.

Reprezentatīvu iedzīvotāju aptauja "Mēness aptieka" sadarbībā ar pētījumu aģentūru "Norstat" 2023.gada oktobrī veikta visā Latvijā, aptaujājot 1001 iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 74 gadiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti NASA iemūžina Ķīnas vēsturisko moduli Mēness tālākajā pusē

Drīzumā uz Zemes nolaidīsies kapsula ar paraugiem, kas savākti ar Chang'e-6 nolaižamo aparātu.

Interesanti fakti Sievietes ir labāk pielāgojušās kosmosa apstākļiem

Jauns pētījums parādīja, ka sieviešu ķermenis efektīvāk tiek galā ar kosmosa ceļojumu izaicinājumiem nekā vīriešu ķermenis, raksta "Futurism".

Interesanti fakti Saules magnētiskais lauks drīz mainīsies: kā tas ietekmēs Zemi

Pēdējo reizi šāds notikums notika 2013. gadā, un tas nozīmē, ka drīz pienāks zvaigznes aktivitātes maksimums.

Lasiet arī

Ekonomika Darba devējus aicina pieteikties subsidēto darbavietu izveidei

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties subsidēto darbavietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) Plus projektā "Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai".

Ekonomika Domnīca: nākotnē saasināsies darbaspēka nepietiekamības problēma

Nākotnē Latvijas darba tirgū saasināsies darbaspēka nepietiekamības problēma, jaunākajā Latvijas ekonomikas pārskatā prognozē Latvijas Universitātes (LU) Produktivitātes zinātniskā institūta domnīca "LV PEAK".

Ekonomika PMLP varēs uz laiku aizliegt darba devējam uzaicināt ārzemniekus

Valdība otrdien atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) sagatavotos grozījumus imigrācijas likumā, kas paredz tiesības Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) pieņemt lēmumu par aizliegumu uz laiku līdz vienam gadam fiziskai vai juridiskai personai uzaicināt ārzemniekus, ja konstatēts, ka ir pārkāpti ar ārzemnieka ieceļošanu un uzturēšanos saistītie normatīvi.

Ekonomika Augulis: Latvijas darba tirgu nāksies atvērt ārvalstu strādājošajiem

Latvijas darba tirgus nāksies atvērt ārvalstu strādājošajiem, jo mūsu valstī trūkst darbinieku, šorīt intervijā TV3 vērtēja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).