• Elfrīda,
  • Sindija,
  • Sintija
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Vai dzimis jauns Elviss Preslijs!?... (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
EKSKLUZĪVI! 13:47, 18.05.2023


Populārais talantu šovs ''America's Got Talent'' (''Amerikai ir talants'') piedzīvojis pamatīgu pārsteigumu - Elvisa Preslija uzstāšanos. Bet kā tas ir iespējams?Elviss kāpa uz skatuves ''America’s Got Talent'' 17. sezonas finālā. Viņš sāka dziedāt ikonisko ''Hound Dog'' dziesmu viens pats, bet drīz vien pārgāja uz dziesmu ''Devil in Disguise''. Un tad skatītāji piedzīvoja vēl vienu pārsteigumu! Žūrijas locekles Heidija Kluma un Sofija Vergara sāka dziedāt kā bekvokalīstes kopā ar Elvisu. Pēc mirkļa uz skatuves parādījās arī pats žūlijas galva Saimons Kovels.

Visu to varēja redzēt, kaut gan Kluma, Vergara un Kovels sēdēja pie žūriju galda un ar pamatīgu izbrīnu skatījās uz ekrānu. Pārsteigums, apbrīna un pat neliels apkaunojums - žūrijas pārstāvju galvās noteikti šaudījās miljoniem dažādu domu un emociju.

Protams, ekrānā redzamās zvaigznes nebija īstas, tās tika izveidots digitāli. Kamēr īstie dziedātāji uzstājās, viņu sejas ar mākslīgā intelekta palīdzību tika mainītas un tad rādītas uz lielā ekrāna. Tā kā izpildītāju apģērbi, frizūra un ķermeņu valoda bija tāda pati kā digitālajā versijā, zālē sēdošie no attāluma atšķirību nevarēja pamanīt. Auditorija varēja izjust šķietami īstu leģendārā Elvisa Preslija priekšnesumu.

Rokenrola karali atdzīvināja mediju izstrādātājs ''Metaphysic'', bet Elvisa apbrīnojamo balsi palīdzēja atdarināt sintētiskā audio kompānija "Respeecher".

Lai cik neticami tas varētu šķist, ''Metaphysic'' neuzvarēja ''America's Got Talent'' 17. sezonā - šis mākslīgā intelekta priekšnesums palika ceturtajā vietā. Tomēr kompānijas iegūtā popularitāte bija nenovērtējama.

''Metaphysic'' vēl joprojām pārbauda mākslīgā intelekta robežu, ar iepriekš neredzētu precizitāti atdarinot īstu cilvēku izskatu. Visapkārt pasaulei šīs kompānijas video tiek apbrīnoti. Tomēr rodas arī uztraukums. Video ir tik autentiski, ka dažkārt ar neapbruņotu aci nav iespējams atšķirt patieso no falšā. Tas viss liek aizdomāties par šīs programmas potenciāliem ļaunprātīgiem pielietojumiem nākotnē.

Šajā video ir redzama Parisa Hiltone... un komiķis Mailss Fišers. Kā redzams, viņš atveido Tomu Krūzu. Balss, runāšanas stils, kustības un izskats - šķietami identiski. Vai spējāt pamanīt atšķirību?


Mailss Fišers
Mailss Fišers

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Kā ārvalstu līderi sveikuši Rinkēviču?

Līdzšinējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) sociālajos tīklos saņēmis pirmos ārvalstu līderu sveicienus ar ievēlēšanu Valsts prezidenta amatā.

Interesanti fakti Izlaiduma ballītē nofilmēts šokējošs VIDEO - jaunietis ielec okeānā un pazūd...

Internetā parādījies video, kurā var redzēt 18 gadus vecā Kamerona Robinsa pēdējos mirkļus pirms viņa pazušanas, ziņo Daily Mail.

Interesanti fakti Pie Zviedrijas krastiem manīts Krievijas «spiegu» valis (+VIDEO)

Pie Zviedrijas krastiem redzēts baltvalis, kas pirmo reizi tika pamanīts pirms četriem gadiem Norvēģijas ziemeļos ar, domājams Krievijā ražotiem iemauktiem, otrdien paziņojušas Norvēģijas varasiestādes.

Interesanti fakti Kā pasaule reaģējusi uz Latvijas bronzu? Ir pārsteigumi...

Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas hokeja izlase izcīnīja bronzas medaļas pasaules čempionātā hokejā, tādējādi rakstot jaunu lapu valsts sporta vēstures grāmatā. Iedzīvotāji visā Latvijā to svinēja kā nacionālos svētkus - pat valdība lēma par labu oficiālai brīvdienai pēc mūsu sportistu uzvaras! Interesanti, kā pasaule reaģējusi uz mūsu valsts panākumu?