• Ilgvars,
  • Ivars
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Autobusu pārvadātāji uz Krieviju: rīkosimies atbilstoši situācijai (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 12:36, 02.12.2023


Maršrutā Rīga-Sanktpēterburga ir braukuši cilvēki ar 122 dažādu valstu pilsonībām.


Ērti autobusi bieži pavada daudzas stundas pie Krievijas robežas, veicot pārbaudes.

Autobuss joprojām ir vienīgais veids, kā regulāri ceļot uz Krieviju, taču drīzumā transporta sakari ar agresorvalsti var beigties.

"Izmaiņas ir diezgan dramatiskas. Salīdzinot ar laiku pirms kara sākuma, mēs esam pazaudējuši 75% no pasažieru plūsmas", - stāsta Starptautiska pasažieru pārvadātāja Baltijas biznesa attīstības vadītājs Aldis Ķibēns.

"Ja mēs paņemam datus par trīs vasaras mēnešiem, tad ir redzams, ka mūsu autobusos maršrutā Rīga-Sanktpēterburga ir braukuši cilvēki ar 122 dažādu valstu pilsonībām. Tas spilgti ilustrē to, kādi šobrīd ir šie reisi. Joprojām ir Eiropas Savienības valstu pilsoņi, kuri kaut kādu iemeslu dēļ brauc uz Sanktpēterburgu. Ir Krievijas pilsoņi, kuriem Latvijā vai citā Eiropas Savienības valstī ir uzturēšanās atļaujas. Pēc kara sākuma ļoti liela plūsma bija arī ar Ukrainas pilsoņiem, kuri caur Sanktpēterburgu pameta Krievijas teritoriju, un viņu joprojām ir salīdzinoši liels skaits".

"Mēs pašlaik vērtējam, kādas ir iespējas un ko tas mums nozīmē. Es pagaidām vēl nevaru pateikt, kāds būs iznākums, bet mēs rīkosimies atbilstoši situācijai. Tāpat kā Krievija iepriekš izlēma, ka ir tikai daži robežpunkti, kurus drīkst šķērsot Ukrainas pilsoņi, tāpat tagad šis lēmums bija samērā negaidīts. Tas tikai parāda, ka transporta pakalpojumi pašlaik nav Krievijas interesēs", - tā A.Ķibēns.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Latvijas IKP pērn samazinājies par 0,3%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) pagājušajā gadā samazinājās par 0,3%, salīdzinot ar 2022.gadu.

Ekonomika Aptauja: latvietes visbiežāk krāj ceļojumiem (+VIDEO)

Šobrīd ir pieejami dažādi rīki, kas var palīdzēt ieguldītās naudas summas arī audzēt ilgākā laika periodā.

Ekonomika Latviešiem mācīs, kā tikt galā ar parādiem (+VIDEO)

Senās finanšu institūcijas vēsture tika publicēta par vācu fonda līdzekļiem.

Ekonomika Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaugusi par 11,9%

Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto darba samaksa jeb darba samaksa pirms nodokļiem par pilnas slodzes darbu bija 1537 eiro, kas ir par 11,9% jeb 164 eiro vairāk nekā 2022.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Lasiet arī

Sabiedrība Liepājas autobusu parks otrdien atcēlis sešus reisus uz un no Liepājas

AS "Liepājas autobusu parks" otrdien atcēlis sešus reisus uz un no Liepājas, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

Sabiedrība LAP sestdien atcēlis 17 autobusu reisus uz un no Liepājas

Pasažieru pārvadātājs AS "Liepājas autobusu parks" sestdien atcēlis 17 autobusu reisus Liepājas pusē, liecina informācija Autotransporta direkcijas mājaslapā.

Sabiedrība Liepājas autobusu parks piektdien atcēlis 11 reisus uz un no Liepājas

Pasažieru pārvadātājs ar autobusiem AS "Liepājas autobusu parks" piektdien atcēlis kopumā 11 reisus uz un no Liepājas, tostarp arī reisu Liepāja-Rīga un Rīga-Liepāja, savukārt SIA "Norma-A", kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu "Ecolines", atcēlusi reisu Rīga-Ventspils un Ventspils-Rīga, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

Sabiedrība Saistībā ar jauno skolu tīklu Talsu novadā būs izmaiņas autobusu maršrutos

Lai saistībā ar veiktajām izmaiņām skolu tīklā nodrošinātu skolēnu nokļūšanu uz mācību iestādēm, no 1.septembra stāsies spēkā izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos Talsu novadā, informēja Autotransporta direkcija.