• Alise,
  • Auce
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


80 Latvijas uzņēmumi piedāvā darbu jaunā sociālajā platformā (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 09:54, 29.11.2023


Projekta mērķis ir ne tikai sekot līdzi darba tirgus tendencēm, bet arī pavērt perspektīvas darba iespējas cilvēkiem no reģioniem.


Jaunieši ir gaidīti daudzās Latvijas tautsaimniecības nozarēs.

Līdz 8.decembrim savas virtuālās durvis ver Latvijas sociālā uzņēmuma "Visas Iespējas" darba meklēšanas platforma "Darba Tinderis", starptautiski ar nosaukumu "MatchWork", sniedzoties arī Horvātijas, Kipras un Bulgārijas tirgū. Līdz šim Darba Tinderī savu profesionālo saderību meklējumos piedalījušies vairāk kā 1700 Latvijas jauniešu un vairāk kā 80 Latvijas uzņēmumu.

Šis Darba Tinderis tiek organizēts Visas Iespējas EEZ un Norvēģijas Jauniešu bezdarba grantu fonda finansētā projekta Go Remote ietvaros, kura fokuss, sniedzot jaunas prasmes un iespējas, ir ievadīt jauniešus, kuri nestrādā un nemācās, darba tirgū caur attālinātā darba modeli. Projekta primārais mērķis ir ne tikai sekot līdzi darba tirgus tendencēm, bet arī pavērt perspektīvas darba iespējas cilvēkiem no Latvijas reģioniem, jaunajām māmiņām un tiem, kuri vēlas pielāgot darbu savai ikdienai, sniedzot iespēju vieglāk atrast profesionālo ievirzi arī starptautiskā mērogā. Šī mērķauditorija ir primārā arī projekta partnervalstīs - Horvātijā, Kiprā un Bulgārijā.

Tiešsaistes platforma Darba Tinderis jeb MatchWork interesantā un dinamiskā veidā, līdzīgi iepazīšanās aplikācijām, risina darba meklēšanas "sāpīgos" jautājumus, atvieglojot un uzlabojot gan darba, gan darbinieku atrašanas pieredzi. Lai aizstātu vairākkārtēju CV vai motivācijas vēstuļu veidošanu, dalībniekam jāreģistrējas platformā un jāizveido darba meklētāja profils, norādot savas vēlmes un prasmes. Balstoties uz norādīto profilā, Darba Tindera algoritms dalībniekam piedāvā tam atbilstošākās vakances. Kandidāts no tām izvēlas sev tīkamākās, ko savukārt redz uzņēmumi. Ja darba meklētājs un devējs izteikuši abpusēju interesi, veidojas "match" jeb saderība, kam seko nākamais solis - platformā iespējams ērti sarunāt un vest tiešsaistes darba interviju.

Lai arī primārā Darba Tindera un Visas Iespējas mērķauditorija ir jaunieši, Darba Tinderi sev atbilstošākā darba meklējumos aicināts izmantot ikviens Latvijas iedzīvotājs, kā arī uzņēmums, kas gatavs dot iespēju motivētiem jauniešiem.

Visas Iespējas ir sociālais uzņēmums, kurš, uzturot platformu visasiespejas.lv, īstenojot apmācības, izglītojošus projektus un pasākumus, vēlas atbalstīt jauniešus to profesionālo gaitu uzsākšanā, kā arī personīgās izaugsmes veicināšanā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Finansējums tiks piešķirts kokapstrādei, mēbeļu nozarei, farmaceitikai (+VIDEO)

Aizdevums ar kapitāla atlaidi lielu investīciju projektu īstenošanai paredzēts vidējiem un lieliem komersantiem.

Ekonomika LTV plāno par nepilniem 10 000 eiro veikt veco alumīnija logu apkopi

VSIA "Latvijas Televīzija" (LTV) plāno par nepilniem 10 000 eiro veikt veco alumīnija logu remontu un apkopi, liecina informācija Elektroniskajā iepirkumu sistēmā (EIS).

Ekonomika Āboltiņa: Latviju interesē piesaistīt Nīderlandes investīcijas

Latviju interesē piesaistīt Nīderlandes investīcijas augsto tehnoloģiju un zaļās enerģijas nozaru izaugsmē, aģentūrai LETA norādīja jaunā Latvijas vēstniece Nīderlandē Solvita Āboltiņa.

Lasiet arī

Sabiedrība Aptauja: pieaugusi iedzīvotāju nedrošība par iespējām darba tirgū

Gada laikā Latvijā samazinājies to iedzīvotāju skaits, kuri jūtas droši par savu darbavietu un pārstāvētā uzņēmuma stabilitāti, vienlaikus vairāk kļuvis to cilvēku, kurus uztrauc iespējas atrast citu darbu, informē bankas "Citadele" pārstāvji, atsaucoties uz veikto aptauju.

Sabiedrība Aiziet pensijā un turpināt strādāt

Aptaujas dati iezīmē tendenci neplānot savas personīgās finanses ilgtermiņā un nedomāt par savu labklājību vecumdienās.

Sabiedrība Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju plāno strādāt arī pēc pensijas vecuma sasniegšanas

Sasniedzot pensijas vecumu, 31% Latvijas iedzīvotāju plāno turpināt strādāt pilnas vai nepilnas slodzes darbu, un tas ir otrais augstākais rādītājs starp Baltijas valstīm, informē bankas "Citadele" pārstāvji, atsaucoties uz veikto iedzīvotāju aptauju.

Veselība Kas palīdzēs smaga fiziska darba gadījumā - eksperti skaidro (+VIDEO)

Nepieciešams parūpēties par īpašiem apģērba gabaliem, lai kompensētu diskomfortu.