• Anta,
  • Antonija,
  • Dzirkstīte
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Izsolē pārdos bijušo LU Fizikas un matemātikas fakultātes kompleksu

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 17:53, 20.09.2023


Latvijas Universitāte (LU) šī gada oktobrī plāno izsludināt izsoli par bijušo Fizikas un matemātikas fakultātes kompleksu, kurā ietilpst vairākas ēkas, tajā skaitā studentu dienesta viesnīca un fakultātes ēka.Tā informē universitāte.

Īpašums atrodas Rīgā, Zeļļu ielā 8, un sastāv no četrām galvenajām ēkām ar kopējo platību 9655 kvadrātmetri un palīgēkām ar kopējo platību 910 kvadrātmetri.

LU ēku kompleksu pilnā sastāvā atsavina vienā izsolē. Izsoles sākuma cena ir 3 000 000 eiro.

Izsoles objekts (ēkas) atrodas uz 3,7 hektārus plaša zemes gabala ar adresi Hermaņa ielā 19, Rīgā, kas pieder Rīgas pilsētas pašvaldībai.

Rīgas pilsētas pašvaldības mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Viesturs Zeps (LA) sacīja, ka pašvaldība "ir atvērta sarunām" ar potenciāliem ēku kompleksa pircējiem vai jaunajiem īpašniekiem par zemesgabala attīstības perspektīvu.

"Neapšaubāmi, īpašuma atrašanās vieta ir unikāla, un mūsu interesēs ir padarīt apkaimi ap topošo Uzvaras parku pievilcīgu Rīgas iedzīvotājiem un investoriem," pauda Zeps.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika ES finansēs sociālo mājokļu celtniecību vairāk nekā 200 cilvēkiem gadā (+VIDEO)

Fondu līdzekļus varēs investēt virtuves un sanitāro telpu aprīkošanā ar nepieciešamajām iekārtām un ierīcēm.

Ekonomika «Augstsprieguma tīkla» valdes priekšsēdētāja amatā darbu sāk Irklis

Latvijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) valdes priekšsēdētāja amatā no šodienas sāk strādāt bijušais valsts kontrolieris Rolands Irklis, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Ekonomika Populāra internetveikala pārvaldītājs pasludināts par maksātnespējīgu

Pārtikas un sadzīves preču internetveikala "Nuko.lv" pārvaldītāja SIA "Nuko" pasludināta par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Ekonomika Sākts projekts par Igaunijas-Latvijas pārrobežu publiskā transporta savienojumu

Sākts projekts par Igaunijas-Latvijas pārrobežu publiskā transporta savienojumu, kurā apzinās iespējas nodrošināt pasažieru pārvadājumus maršrutos Valga-Valka, Vīlande-Valmiera, Veru-Alūksne, Kilingi-Nemme-Valmiera un Pērnava-Ikla-Salacgrīva, informē Vidzemes plānošanas reģions (VPR).

Lasiet arī

Ekonomika LDz Cargo izsolīs 24 kravas vagonus. Kāda ir sākumcena?

VAS "Latvijas dzelzceļš" meitasuzņēmums SIA "LDz Cargo" šodien izsolē piedāvās iegādāties 24 kravas vagonus ar 90 000 eiro sākuma cenu.

Ekonomika Izsolē pārdod vairākus nekustamos īpašumus Baldonē un Dzērumos

Ķekavas novada pašvaldība elektroniskās izsolēs ar augšupejošu soli pārdos vairākus nekustamos īpašumus Baldonē un Dzērumos, liecina pašvaldības mājaslapā publicētā informācija.