• Lāsma,
  • Zanda,
  • Zandis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Ja jūs neapmierina gāzes tarifi, varat iebilst rīt (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 10:51, 14.09.2023


Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem.


"Conexus" lielākais īpašums ir pazemes gāzes krātuve Inčukalnā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina paust viedokli par AS "Conexus Baltic Grid" iesniegto dabasgāzes pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu. Lai uzklausītu viedokļus, SPRK š.g. 15.septembrī plkst.14.00 rīko attālinātu uzklausīšanas sanāksmi.

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar dabasgāzes pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu, ko AS "Conexus Baltic Grid" SPRK iesniedza š.g. 30.augustā.

AS "Conexus Baltic Grid" attīstības plāna mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgu un drošu infrastruktūras darbību un attīstību, veicot ieguldījumus esošās dabasgāzes pārvades sistēmas atjaunošanā un jaunu pārvades sistēmas elementu izveidē, kā arī atjaunīgo un mazoglekļa gāzu attīstības sekmēšana.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 14.septembrim, rakstot uz julija.saripova@sprk.gov.lv vai zvanot tālr. 67097227.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par dabasgāzes pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Ar dabasgāzes pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir neatkarīga valsts iestāde, kas Latvijā uzrauga sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju (ap 600 regulēto komersantu) darbību, tirgus attīstību un rūpējas, lai iedzīvotāji saņemtu nepārtrauktus, drošus un kvalitatīvus sabiedriskos pakalpojumus par ekonomiski pamatotu cenu. SPRK regulē sabiedriskos pakalpojumus enerģētikas, ūdenssaimniecības, elektronisko sakaru, pasta, depozīta iepakojuma un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas nozarē. Plašāk www.sprk.gov.lv.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Valsts sniegs Daugavpils tramvajam palīdzību 2,4 miljonu eiro apmērā (+VIDEO)

Rasti risinājumi, kas ļaus ievērojami samazināt šī sabiedriskā transporta veida kustības ierobežojumu termiņus.

Ekonomika Latvijas Banka samazinājusi IKP pieauguma prognozi šim gadam līdz 0,6%

Latvijas Banka samazinājusi Latvijas iekšzemes kopprodukta (IKP) pieauguma prognozi šim gadam no iepriekš prognozētajiem 1,2% līdz 0,6%, piektdien žurnālistiem pavēstīja Latvijas Bankas pārstāvji.

Ekonomika Latvijas Banka palielinājusi inflācijas prognozi šim gadam līdz 9%

Latvijas Banka palielinājusi gada vidējās inflācijas prognozi 2023.gadam no 8,5% līdz 9%, piektdien žurnālistiem pavēstīja Latvijas Bankas pārstāvji.

Ekonomika Saistībā ar ES sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju iesaldēti 74 miljoni eiro

Latvijas finanšu iestādēs saistībā ar Eiropas Savienības (ES) noteiktajām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju ir iesaldēti apmēram 74 miljoni eiro, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas Bankā.

Lasiet arī

Ekonomika Konkurences padome sākusi vērtēt «Eesti Gaas» vēlmi iegādāties «Gaso»

Konkurences padome ir saņēmusi Igaunijas uzņēmuma "Eesti Gaas" apvienošanās ziņojumu par plānotu izšķirošas ietekmes iegūšanu pār AS "Latvijas gāze" piederošo dabasgāzes sadales sistēmas operatoru Latvijā AS "Gaso", liecina Konkurences padomes publiskotā informācija.

Ekonomika Eesti Gaas: Skultes LNG termināļa atmaksāšanās šobrīd nav saskatāma

Pašlaik Baltijas un Somijas reģionā pieprasījumu pēc gāzes pilnībā nodrošina sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināļi Klaipēdā Lietuvā un Inko Somijā, tādēļ nav redzams, kā komerciāli varētu atmaksāties Skultes LNG termināļa projekts, intervijā aģentūrai LETA pauda Igaunijas gāzes kompānijas "Eesti Gaas" valdes priekšsēdētājs Marguss Kāziks.

Ekonomika Situācija ar gāzes pieejamību nākamajā apkures sezonā Baltijā būs stabila

Baltijas reģionā nav iemesla satraukties par gāzes pieejamību nākamās apkures sezonas laikā, un situācija būs stabila, intervijā aģentūrai LETA prognozēja Igaunijas gāzes kompānijas "Eesti Gaas" valdes priekšsēdētājs Marguss Kāziks.

Ekonomika Inčukalna gāzes krātuve paziņo par izņemšanas sezonas noslēgumu

Inčukalna pazemes gāzes krātuvē gāzes izņemšanas sezonas noslēgumā noglabātas deviņas teravatstundas (TWh) dabasgāzes, kas ir par 21% vairāk nekā pērn, noslēdzot krātuves dabasgāzes izņemšanas sezonu, aģentūrai LETA pavēstīja vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" ("Conexus") pārstāvji.