• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīkos semināru radošām personām par jaunākajām nodokļu izmaiņām

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 17:32, 27.11.2022

Platformā "Zoom" 30.novembra plkst.17 Latvijas Radošo savienību padomes (LRSP) rīkos bezmaksas grupu semināru par jautājumiem, kas saistīti ar jaunākajām nodokļu izmaiņām, aģentūru LETA informēja LRSP.Padomē atzīmēja, ka tā sadarbībā ar Kultūras ministriju no 2021.gada maija ir uzsākusi programmu ar bezmaksas konsultācijām radošām personām un radošajām savienībām par jautājumiem, kas saistīti ar jaunākajām nodokļu izmaiņām, to grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem.

Šoreiz semināra uzmanības centrā būs Saimnieciskās darbības veicēju dalība platformās. Tāpat tiks runāts par grāmatvedības uzskaiti un atskaitēm, izdevumu attiecināšanu uz saimniecisko darbību, dažādiem jautājumiem par pašnodarbinātajiem, biedrībām un pievienotās vērtības nodokli, kā arī par likumu izmaiņām 2023.gadam.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Joprojām pieaug benzīna un dīzeļdegvielas cenas

Latvijā 95.markas benzīna vidējā cena pagājušajā nedēļā pieauga par 1%, bet dīzeļdegvielas - par 1,7%, liecina Eiropas Komisijas (EK) apkopotie dati.

Ekonomika Vietējiem ražotājiem sadarbība ar veikalu tīkliem ir sarežģīta

Vietējiem ražotājiem sadarbība ar pašmāju veikalu tīkliem ir sarežģīta, secināts Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) biedru aptaujā, kurā tika izvaicāti 52 uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas.

Ekonomika Sagatavoti priekšlikumi par Rail Baltica dzelzceļa līniju. Interesanti kādi?

Par dzelzceļa projekta "Rail Baltica" infrastruktūras pārvaldību atbildīgā Baltijas valstu ekspertu darba grupa, kuras sastāvā ir Lietuvas "LTG Infra", Latvijas SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" un Igaunijas "Rail Baltic Estonia", ir sagatavojusi priekšlikumus topošās dzelzceļa līnijas infrastruktūras jaudas sadalei, informēja "Eiropas dzelzceļa līniju" pārstāvji.

Ekonomika Vairumtirgotāja Contiplus Riga apgrozījums pagājušajā finanšu gadā sarucis 5,2 reizes

Kokapstrādes iekārtu vairumtirgotājs SIA "Contiplus Riga" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.oktobra līdz 2022.gada 30.septembrim, strādāja ar 675 750 eiro apgrozījumu, kas ir par 5,2 reizēm mazāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Lasiet arī

Ekonomika Autoratlīdzības saņēmējiem uz gadu plāno pagarināt atvieglotu regulējumu

Pēc topošās koalīcijas deputātu ierosinājuma autoratlīdzības saņēmējiem uz gadu plānots pagarināt iespēju nereģistrēties kā saimnieciskās darbības veicējiem.

Sabiedrība ZZS: «Sadales tīkla» tarifu celšana ir slēpts nodoklis

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas būšot kā slēpts nodoklis, kas būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.

Ekonomika VID: iegādājoties preces interneta veikalos ārpus ES, jāmaksā PVN

Par precēm, kuras iedzīvotāji iegādājas internetveikalos vai platformās un saņem sūtījumos no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES), tostarp Lielbritānijas ir jāmaksā pievienotās vērtības nodoklis (PVN) pirkuma brīdī vai atmuitošanas brīdī, aģentūrai LETA atgādināja Valsts ieņēmumu dienestā (VID), ņemot vērā, ka novembra pēdējā piektdienā pasaulē notiek izpārdošanas akcija "Melnā piektdiena".