Bļugeram rezultatīva piespēle NHL spēlē (VIDEO)

VS.LV 20:51, 29.03.2024 0

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien rezultatīvi piespēlēja viņa un Artūra Šilova pārstāvētās Vankūveras "Canucks" zaudējumā savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Canucks" mājās ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) zaudēja Dalasas "Stars", kas svinēja sesto panākumu pēc kārtas.

Bļugers 28.minūtē rezultatīvi piespēlēja Džonatanam Milleram komandas vienīgo vārtu guvumā.

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 14 minūtes un 37 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus, nopelnot četras soda minūtes, otrā noraidījuma laikā 57.minūtē Džimijam Bennam gūstot uzvaras vārtus, kā arī uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem.

Šilovs palika rezervē, bet Keisijs Desmits mājinieku vārtos tika galā ar 31 no 33 metieniem, pēdējo ripu Džeisonam Robertsonam raidot tukšos mājinieku vārtos.

Viesiem trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Rope Hincs, pa diviem - Robertsons, Benns (abiem pa 1+1) un Džo Pavelskis (0+2).

"Canucks" ar 98 punktiem 73 spēlēs ieņem otro vietu Rietumu konferencē, bet "Stars" ar 101 punktu 74 spēlēs ir izvirzījusies pirmajā vietā.

Nākamo maču "Canucks" aizvadīs svētdien savā laukumā ar Anaheimas "Ducks".

Sports Ostapenko Romā tiksies ar slovākieti Šramkovu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien Romas "WTA 1000" sērijas turnīra astotdaļfinālā tiksies ar slovākieti Rebeku Šramkovu.

Sports Vītoliņš: Mēs mākam radīt drāmu

Valstsvienības spēlētāji atkal ir parādījuši raksturu un uzvarējuši svarīgu spēli, svētdien pēc uzvaras papildlaika pēdējās sekundēs pār Francijas komandu aģentūrai LETA sacīja Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Ričards Bolotņiks sestajā raundā ar tehnisko nokautu zaudē Hatajevam

Latvijas pārstāvis Ričards Bolotņiks sestdien Austrālijā sestajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja Austrālijā dzīvojošajam čečenu bokserim Imamam Hatajevam.

Sports Daugaviņš pēdējā sekundē izrauj Latvijas izlasei uzvaru pār Franciju (VIDEO)

Kasparam Daugaviņam arī otrajā mačā gūstot uzvaras vārtus papildlaikā, turklāt pēdējā sekundē, Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionāta spēlē ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:0, 2:1, 1:0) pārspēja Franciju.

Sports Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas sāk Stenlija kausa izcīņu

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās spēles aizvadīs aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Bļugers gūst vārtus mazākumā «Canucks» zaudējumā «Kings» vienībai (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar precīzu metienu mazākumā, kamēr viņa un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" piedzīvoja zaudējumu.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.