Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase zaudēja Ukrainai (VIDEO)

VS.LV 17:37, 23.03.2024 0

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase sestdien Skopjē piedzīvoja zaudējumu 2024.gada Eiropas čempionāta elites kārtas mačā, zaudējot cerības spēlēt finālturnīrā.

Latvija ar 0:3 (0:1) zaudēja Ukrainai.

34.minūtē Matvijs Ponomarenko pretuzbrukumā pa kreiso malu ar bumbu devās pa Latvijas komandas soda laukuma līniju uz centru un raidīja bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī - 1:0 Ukrainas labā.

60.minūtē Ponomarenko panāca 2:0. Pēc viņa sitiena Latvijas soda laukumā bumba skāra Latvijas izlases aizsarga Valtera Pura roku, tiesnesim piešķirot soda sitienu. Ponomarenko raidīja bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī, bet Latvijas izlases vārtsargs Leonards Čevers, minot sitiena virzienu, lēca pretējā virzienā.

89.minūtē Timurs Tuterovs uzbrukumā pa kreiso malu ieskrēja soda laukumā, nokļuva aci pret aci ar Čeveru un raidīja bumbu vārtu kreisajā stūrī - 3:0 Ukrainas labā.

Otrā grupas spēlē Šveice sestdien ar 2:0 (1:0) pieveica mājiniekus.

Turnīra tabulā pēc divām spēļu kārtām pa sešiem punktiem ir Ukrainai un Šveicei, kuras trešajā kārtā savā starpā noskaidros finālistus, bet bez punktiem ir Latvija un Ziemeļmaķedonija.

Jau ziņots, ka trešdien Latvija ar 0:1 piekāpās vienaudžiem no Šveices.

Elites kārtas turnīra noslēgumā Latvija 26.martā spēlēs ar Ziemeļmaķedoniju.

Eiropas U-19 čempionāta finālturnīrs jūlijā notiks Ziemeļīrijā. Tam kvalificēsies tikai apakšgrupu pirmo vietu ieguvēji.

Kvalifikācijas pirmās kārtas turnīrā Latvijas U-19 izlase, kuru tobrīd vadīja čehu speciālists Jakubs Dovalils, oktobrī Rīgā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Ungāriju, ar 0:3 zaudēja Norvēģijai un ar 8:0 sagrāva Gibraltāru, ierindojoties apakšgrupas otrajā vietā un sasniedzot elites kārtu.

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlases kandidātu saraksts:

vārtsargi - Henrijs Auseklis ("JDFS Alberts"), Leonards Čevers ("San Marzano", Itālija);

aizsargi - Mārtiņš Lormanis ("Pisa"), Milāns Tihonovičs ("Daugavpils"), Ivans Smirnovs ("Metta"), Alans Kangars ("Liepāja"), Valters Purs ("Jelgava"), Renards Rimovičs (Karlovi Varu "Slavia", Čehija), Linards Liepiņš ("Trapani 1905", Itālija);

pussargi - Kevins Cēsnieks ("Valmiera"), Efraims Valutadatils (RFS), Ivans Patrikejevs ("Liepāja"), Kristofers Jamonts ("Salzburg", Austrija), Hugo Jesse, Markuss Ivulāns (abi -"Metta"), Kristaps Grabovskis (Vīnes "Rapid", Austrija), Ņikita Barkovskis ("Daugavpils");

uzbrucēji - Emīls Evelons ("Domžale", Slovēnija), Roberts Bočs ("Pisa", Itālija), Kristiāns Mežsargs ("Frosinone", Itālija).

Sports «Borussia» futbolisti kļūst par pirmajiem UEFA Čempionu līgas finālistiem

Vācijas futbola klubs Dortmundes "Borussia" otrdien nodrošināja vietu UEFA Čempionu līgas finālā.

Sports Olimpiskā uguns rīt ieradīsies Francijā

Trešdien Francijas ostas pilsētā Marseļā ieradīsies olimpiskā uguns, un paredzams, ka to sagaidīs ap 150 000 cilvēku.

Sports Paziņo Latvijas izlases sastāvu Pasaules čempionātam

Latvijas vīriešu hokeja izlases sastāvā dalībai pasaules čempionātā pietaupītas vietas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēlējošajiem vārtsargam Artūram Šilovam, uzbrucējam Teodoram Bļugeram un aizsargam Uvim Balinskim, otrdien preses konferencē paziņoja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Dāvis Bertāns: pēdējos trīs gadus esmu apsvēris atgriešanos Eiropā

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš šo sezonu uzsāka vienā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) līdervienībām Oklahomasitijas "Thunder", bet ziemā tika aizmainīts uz vienu no pastarītēm Šarlotas "Hornets", atzīst, ka pēdējos gados ir domājis par atgriešanos Eiropā.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports PSG futbolisti nodrošina Francijas čempiontitulu

Parīzes "Saint-Germain" (PSG) futbolisti svētdien pēc tuvākās sekotājas "Monaco" zaudējuma 31.kārtas spēlē nodrošināja Francijas čempiontitulu trešo sezonu pēc kārtas.

Sports «Atletico» nosargā panākumu pirmajā Čempionu līgas ceturtdaļfināla cīņā

Madrides "Atletico" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru.

Sports «Barcelona» futbolisti Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras.