Madrides Real Čempionu līgas sezonu sāk ar minimālu uzvaru

LETA 01:11, 21.09.2023 0

Madrides "Real" futbolisti trešdien savā laukumā ar minimālu uzvaru uzsāka Čempionu līgas sezonu.

C grupā "Real" ar 1:0 pieveica Berlīnes "Union".

Vienīgos vārtus mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē iesita Džūds Belinghems, kurš no tuva attāluma raidīja vārtos pie viņa soda laukumā atlēkušo bumbu.

Tikmēr A grupas cīņa Stambulā ar "Galatasaray" un "Kobenhavn" līdzdalību beidzās neizšķirti - 2:2.

Viesi ar 35.minūtē gūtajiem Mohameda Eljunusi un 58.minūtē iesistajiem Diogu Gonsalveša vārtiem panāca 2:0 vadību, taču izcīnīt uzvaru patraucēja aizsarga Eliasa Jelerta 73.minūtē saņemtā otrā dzeltenā kartīte mačā, atstājot viesus mazākumā.

Triju minūšu laikā spēles izskaņā vārtus guva Saša Boī un Tete, ļaujot Stambulas klubam panākt neizšķirtu.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Sports Ostapenko zaudē Gvadalaharas turnīra pirmajā mačā

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Gvadalaharas "WTA 500" tenisa turnīra pirmajā spēlē,

Sports Saveļjevs: Šķiet, ka nospēlēju tā, kā treneris vēlējās

Latvijas vīriešu futbola izlases pussargs Aleksejs Saveļjevs UEFA Nāciju līgas pirmajos mačos rādījis tādu sniegumu, kādu galvenais treneris Paolo Nikolato vēlējies, sarunā ar aģentūru LETA minēja futbolists.

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Spānijas futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta finālā

Spānijas vīriešu futbola izlase otrdien Minhenē iekļuva Eiropas čempionāta finālā.

Sports Spānija un Francija cīnās par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālā

Spānijas un Francijas vīriešu futbola izlases šodien Minhenē pusfinālā cīnīsies par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīra finālā.

Sports Eiropas futbola čempionātā tiek noskaidrotas pirmās pusfinālistes

Šodien Vācijā Eiropas futbola čempionātā tiks noskaidrotas pirmās divas pusfinālistes, ceturtdaļfinālā spēkojoties Spānijai ar Vāciju un Portugālei ar Franciju.

Sports Turcijas un Nīderlandes futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Turcijas un Nīderlandes futbolisti otrdien Vācijā iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.