«Barcelona» nodrošina Spānijas čempiontitulu

Sports / futbols
LETA 07:22, 15.05.2023 0

"Barcelona" svētdien guva uzvaru Spānijas futbola čempionāta 34.kārtas mačā, kas ļāva nodrošināt čempiontitulu četras kārtas pirms sezonas beigām.

"Barcelona" izbraukumā ar rezultātu 4:2 (3:0) pārspēja citu Barselonas vienību "Espanyol".

Pirmajā puslaikā viesus vadībā izvirzīja Roberts Levandovskis, kurš pēc spēlētām 11 minūtēm pārspēja "Espanyol" vārtsargu. Vēl pēc deviņām minūtēm pārsvaru dubultoja Alehandro Balde.

Piecas minūtes pirms puslaika beigām Levandovskis vēlreiz raidīja bumbu pretinieku vārtos, panākot 3:0.

Otrajā periodā pēc spēlētām astoņām minūtēm Žils Kundē lika kapitulēt "Espanyol" vārtsargam ceturto reizi. 20 minūtes vēlāk pirmos mājinieku vārtus guva Havi Puado, bet kompensācijas laikā "Barcelona" vārtsargu pārspēja Hoselu.

"Barcelona", kas nebija kļuvusi par Spānijas čempioni kopš 2018./2019.gada sezonas, pēc 34 spēļu kārtām izcīnījusi 85 punktus un par 14 punktiem apsteidz Madrides "Real".

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports «Barcelona» futbolisti Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras.

Sports Latvijas futbolistes EČ kvalifikācijas otrajā mačā tiek pie uzvaras (VIDEO)

Latvijas sieviešu futbola izlase otrdien Kišiņevā 2025.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra otrajā mačā izcīnīja panākumu.

Sports Latvijas futbola virslīgā notiks divas spēles

"Valmiera" šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas mačā uzņems "Grobiņu"/LFS, bet "Liepāja" - "Audu".

Sports Ukrainas un Polijas izlases iekļūst Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā

Ukrainas un Polijas vīriešu futbola izlases otrdien uzvarēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas "play-off" mačos un iekļuva finālturnīrā.