"Stars" panāk izlīdzinājumu sērijā ar "Kraken" (VIDEO)

Sports / hokejs
LETA 10:22, 10.05.2023 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā neizšķirtu sērijā ar Sietlas "Kraken" otrdien panāca Dalasas "Stars" vienība.

Rietumu konferences pusfināla ceturtajā mačā "Stars" viesos uzvarēja ar 6:3 (1:0, 4:1, 1:2), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-2.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus vairākumā guva "Stars" uzbrucējs Džeimijs Benns, bet līdz otrās trešdaļas 11.minūtei viesi panāca graujošo 4:0 savā labā - precīzi metieni padevās Tomasam Hārlijam, Maksam Domi un Džo Pavelskim. Perioda turpinājumā Džeidens Švarcs mājiniekiem vienus vārtus atguva, tomēr trešdaļas izskaņā Rope Hincs atjaunoja "Stars" četru vārtu pārsvaru, panākot 5:1.

Noslēdzošajā trešdaļā Stenlija kausa debitantu "Kraken" rindās ar precīziem metieniem izcēlās Švarcs un Ādams Larsons, tomēr izglābties no zaudējuma mājinieki nespēja - divas minūtes pirms finālsvilpes ripu tukšos "Kraken" vārtos raidīja Domi.

Sērijas piektā spēle ceturtdien tiks aizvadīta Dalasā.

Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā "Kraken" negaidīti ar 4-3 sērijā pārspēja iepriekšējās sezonas čempioni Kolorādo "Avalanche", kamēr "Stars" ar 4-2 bija pārāka sērijā ar Minesotas "Wild".

Par 2022.gada Stenlija kausa ieguvējiem kļuva Kolorādo "Avalanche", kas finālsērijā ar 4-2 pieveica iepriekšējo divu sezonu uzvarētājus Tampabejas "Lightning". Abas pagājušā gada finālistes šosezon zaudēja izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

Sports Madrides Real futbolisti kļūst par Spānijas čempioniem

Madrides "Real" futbolisti sestdien savā laukumā svinēja uzvaru un 36.reizi kļuva par Spānijas čempioniem.

Sports Rihardam Bukartam hat-trick graujošā Latvijas hokejistu uzvarā

Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien "Arēnā Rīga" ar graujošu uzvaru pār Norvēģiju noslēdza pārbaudes spēļu sēriju pirms pasaules čempionāta, Rihardam Bukartam izceļoties ar trim gūtiem vārtiem.

Sports Šilovs atvaira visus pretinieka metienus, Canucks iet tālāk (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas hokejisti pārbaudes spēlē negūst vārtus un papildlaikā zaudē norvēģiem

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Rīgā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Norvēģijai.

Sports Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas sāk Stenlija kausa izcīņu

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās spēles aizvadīs aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Bļugers gūst vārtus mazākumā «Canucks» zaudējumā «Kings» vienībai (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar precīzu metienu mazākumā, kamēr viņa un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" piedzīvoja zaudējumu.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.